Remis, który nikogo nie zadowolił

Pogoń Siedlce oraz Górnik Łęczna to drużyny, które walczą o utrzymanie w I lidze. Dzisiaj doszło do bardzo ważnego bezpośredniego starcia tych dwóch zespołów.

Górnik Łęczna zajmował pozycję, która skazywałaby ten zespół na walkę o utrzymanie w barażach. Zespół ten tracił zaledwie dwa punkty do Pogoni Siedlce, zatem stawka meczu była ogromna.

Od samego początku spotkania oglądaliśmy bardzo zacięte widowisko. Wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem. Jednak w 40 minucie kapitalne uderzenie z dystansu oddał Dariusz Zjawiński. Pogoń schodziła na przerwę z minimalnym prowadzeniem.

Na odpowiedź Górnika nie trzeba było długo czekać. Przyjezdni zaraz na początku drugiej odsłony zdobyli bramkę na 1:1. Filip Szewczyk doprowadził do wyrównania.

Końcówka meczu była bardzo emocjonująca. W 80 minucie Patryk Szysz podszedł do wykonywania rzutu karnego, ale po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę.

Górnik mógł po tej sytuacji prowadzić, ale zamiast tego w 84 minucie z boiska wyrzucony został Arkadiusz Kasperkiewicz. Goście kończyli w osłabieniu.

Mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1.

09.05.18, 19:00 - Siedlce
Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 1:1 (1:0)
Bramki: Dariusz Zjawiński 40 - Filip Szewczyk 47
Pogoń: 12. Rafał Misztal - 2. Ziggy Gordon, 19. Maciej Wichtowski, 14. Mateusz Żytko, 27. Jakub Szrek - 24. Damian Świerblewski (59, 18. Andrzej Rybski), 8. Daniel Chyła, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 9. Dariusz Zjawiński, 29. Dominik Kun (83, 11. Michał Bajdur) - 87. Adrian Paluchowski

 

gmar, PilkaNozna.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje