Bezbarwny remis

Pogoniści nie mogą się przełamać na własnym boisku. Podopieczni Dariusza Banasika bezbramkowo zremisowali z Podbeskidziem.

W pierwszej połowie grało tylko Podbeskidzie. No może jeszcze Przemysław Frąckowiak, który między słupkami zastąpił Rafała Misztala. Górale stworzyli kilka klarownych sytuacji, ale po żadnej z nich piłka nie wpadła do siedleckiej bramki. Najlepszej nie wykorzystał Damian Chmiel, który z bliska niecelnie zamknął centrę Łukasza Sierpiny. Do przerwy było 0:0 i to należało uznać za sukces Pogoni.

Po przerwie spotkanie wyrównało się. Pogoniści grali spokojniej, a do tego - rzadko, bo rzadko - potrafili zagrozić bramce strzeżonej przez Rafała Leszczyńskiego. W 69 minucie Paweł Tomczyk oddał uderzenie z dobrej pozycji, ale Frackowiak nie dał się zaskoczyć. Defensywa Pogoni radziła sobie przyzwoicie i dowiozła bezbramkowy do ostatniego gwizdka.

W piątek 20 kwietnia o 18:00 siedlczanie zagrają w Chorzowie z Ruchem.

15.04.18, 16:00 - Siedlce
Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0
Pogoń: 1. Przemysław Frąckowiak - 2. Ziggy Gordon, 19. Maciej Wichtowski, 14. Mateusz Żytko, 4. Jarosław Ratajczak - 24. Damian Świerblewski (46, 29. Dominik Kun), 23. Piotr Mroziński, 35. Dawid Polkowski (87, 25. Arkadiusz Czarnecki), 10. Grzegorz Tomasiewicz, 11. Michał Bajdur (77, 41. Przemysław Płacheta) - 9. Dariusz Zjawiński