Pogoń rozmontowana

Pogoń Siedlce przegrała 1:3 w Głogowie. Udział przy wszystkich trafieniach dla Chrobrego miał Mateusz Machaj.

Długimi fragmentami biało-niebiescy nie odstawali od gospodarzy, a nawet sprawiali lepsze wrażenie. Chrobry ma jednak w swoich szeregach Mateusza Machaja, który w ostatnich tygodniach wyrósł na najlepszego piłkarza na zapleczu ekstraklasy. W 17 minucie najlepszy strzelec Nice 1 Ligi znalazł sposób na pokonanie Rafała Misztala. Pogoń odpowiedziała pięć minut później za sprawą Dariusza Zjawińskiego, który oddał piękne uderzenie z dystansu. Siedlczanie nie schodzili na przerwę z remisem 1:1, ponieważ w pierwszej minucie doliczonego Misztal wpakował piłkę do własnej siatki po centrze Machaja z rzutu rożnego.

W 61 minucie losy meczu rozstrzygnął Michał Michalec. Nie trzeba chyba dodawać, kto asystował przy trafieniu środkowego obrońcy Chrobrego?

W niedzielę 15 kwietnia o 16:00 Pogoń podejmie Podbeskidzie.

11.04.18, 18:30 - Głogów
Nice 1 Liga: Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce 3:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Machaj 17, Rafał Misztal 45 sam, Michał Michalec 61 - Dariusz Zjawiński 22
Pogoń: 12. Rafał Misztal - 2. Ziggy Gordon, 19. Maciej Wichtowski, 55. Meik Karwot, 4. Jarosław Ratajczak - 41. Przemysław Płacheta (67, 24. Damian Świerblewski), 23. Piotr Mroziński (64, 35. Dawid Polkowski), 10. Grzegorz Tomasiewicz, 18. Andrzej Rybski (79, 7. Paweł Garyga), 9. Dariusz Zjawiński - 87. Adrian Paluchowski