Przełamanie Pogoni w Ostródzie

Pogoń Siedlce w końcu wygrała w 2018 roku. Siedlczanie pokonali w Ostródzie Stomil Olsztyn 2:0.

Goście objęli prowadzenie w 21 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dariusza Zjawińskiego piłkę do bramki wpakował Meik Karwot. Od 39 minuty siedlczanie grali z przewagą jednego zawodnika. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Janusz Bucholc i Stomil musiał radzić sobie w dziesiątkę.

Na dwadzieścia minut przed końcem regulaminowego czasu gry Pogoń dobiła rywala. Po dośrodkowaniu Przemysława Płachety i zamieszaniu w polu karnym na listę strzelców wpisał się Maciej Wichtowski.

W środę 11 kwietnia Pogoń nadrobi zaległości w Głogowie. Początek meczu o 18:30.

07.04.18, 17:00 - Ostróda
Nice 1 Liga: Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce 0:2 (0:1)
Bramki: Meik Karwot 21, Maciej Wichtowski 70
Pogoń: 12. Rafał Misztal - 2. Ziggy Gordon, 19. Maciej Wichtowski, 55. Meik Karwot, 4. Jarosław Ratajczak - 24. Damian Świerblewski (58, 11. Michał Bajdur), 23. Piotr Mroziński (46, 18. Andrzej Rybski), 8. Daniel Chyła, 10. Grzegorz Tomasiewicz (80, 35. Dawid Polkowski), 41. Przemysław Płacheta - 9. Dariusz Zjawiński