Na zero z przodu

W drugim wiosennym meczu z rzędu Pogoń nie znalazła sposobu na zdobycie bramki. A że rywale nie narzekali na skuteczność to doszło do porażki w Suwałkach.

Pierwsza połowa nie była zła w wykonaniu Pogoni. Podopieczni Dariusza Banasika przejęli kontrolę nad środkiem boiska, jednak sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo. Wigry spokojnie czekały na rozwój wypadków.

Po zmianie stron siedlczanie opadli z sił. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Sygnałem ostrzegawczym dla Pogoni był nieuznany gol Patryka Klimali. Goście z Siedlec nie wzięli do siebie tej przestrogi i zostali ukarani. Najpierw Artur Bogusz popisał się precyzyjnym uderzeniem z linii pola karnego, a następnie Mariusz Rybicki (ekspogonista) przelobował Rafała Misztala. W końcówce sfrustrowany Adrian Paluchowski obejrzał czerwona dąb kartkę za faul na Hieronimie Zochu.

W sobotę 17 marca o 17:00 Pogoń podejmie Stal Mielec.

10.03.18, 16:00 - Suwałki
Nice 1 Liga: Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 2:0 (0:0)
Bramki: Artur Bogusz 62, Mariusz Rybicki 73
Pogoń: 12. Rafał Misztal - 2. Ziggy Gordon, 14. Mateusz Żytko, 55. Meik Karwot, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Dariusz Zjawiński, 23. Piotr Mroziński (82, 18. Andrzej Rybski), 35. Dawid Polkowski, 10. Grzegorz Tomasiewicz (70, 29. Dominik Kun), 11. Michał Bajdur (65, 41. Przemysław Płacheta) - 87. Adrian Paluchowski


MazowieckaPiłka.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje