Zakończyli sezon zwycięstwem

Pogoń Siedlce wygrała 2:1 ze Stalą Mielec i zakończyła sezon na 11 miejscu w tabeli - najwyższym w najnowszej historii.

Siedlczanom w zwycięstwie nie przeszkodził odmłodzony skład, jednak w pierwszej połowie przeważała Stal. W 18 minucie mielczan na prowadzenie wyprowadził Mateusz Cholewiak. W kilku innych sytuacjach Pogoń od utraty bramki uratował Przemysław Frąckowiak

Na drugą połowę Pogoń wyszła odmieniona. W 72 minucie Grzegorz Tomasiewicz doprowadził do wyrównania. Asystę przy bramce zaliczył Piotr Kurbiel. Pogoń nie ustała w poszukiwaniach zwycięstwa. W 80 minucie Michał Bajdur wywalczył rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Mateusz Żytko.

Pogoń wygrała 2:1 i zakończyła sezon na 11 miejscu, najwyższym od awansu do I ligi w sezonie 2014-15.

04.06.17, 12:30 - Mielec
Nice 1 Liga: Stal Mielec - Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)
Bramki: Cholewiak 18 - Tomasiewicz 72, Żytko 80 k
Pogoń: Frąckowiak - Szrek, Dybiec, Żytko, Chyła (65 Świerblewski) - Bajdur, Mroziński (71 Burkhardt), P. Krawczyk (86 Panufnik), Tomasiewicz, Janicki - Kurbiel