Pogoń przegrała z Olimpią

Pogoń Siedlce przegrała 0:1 z Olimpią Elbląg. Jedynego gola zdobył Michał Miller.

Pierwsza połowa nie obfitowała w ciekawe sytuacje. Olimpia przeważała w posiadaniu piłki, jednak nie stworzyła sobie przesadnie wielu sytuacji. W końcówce elblążanie podkręcili tempo. Gola do szatni zdobył Miller, wykorzystując znakomite podanie Damiana Szuprytowskiego.

Po przerwie siedlczanie grali lepiej. Nie znaczy to jednak, że stwarzali mnóstwo sytuacji. Strzał głową Tomasza Margola, uderzenie Damiana Mosiejki z rzutu wolnego, próba Macieja Firleja - to by było na tyle. Pogoń kończyła mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Bartosza Brodzińskiego. Na domiar złego w końcówce meczu sędzia nie dopatrzył się karnego po ewidentnym faulu Eryka Filipczyka na Firleju.

W sobotę 5 października o 19:10 Pogoń zagra z Widzewem w Łodzi.

05.10.19, 15:00 - Siedlce
II liga: Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)
Bramka: Miller 45
Pogoń: 95. Piotr Smołuch – 8. Tomasz Margol, 55. Oskar Repka, 31. Bartosz Brodziński, 14. Bartłomiej Olszewski – 28. Marcin Kozłowski I (77, 20. Marcin Kozłowski II), 10. Bartosz Wiktoruk (67, 7. Piotr Marciniec), 23. Damian Mosiejko, 6. Adam Mójta – 9. Kamil Walków (60, 34. Artur Balicki), 19. Maciej Firlej