Rehabilitacja Pogoni

Pogoń Siedlce wygrała 3:1 z Bytovią Bytów. Bohaterem biało-niebieskich był Kamil Walków, który miał udział przy wszystkich bramkach.

Pogoniści przyjechali do Bytowa osłabieni brakiem Ayi Dioufa. Mecz lepiej zaczęli gospodarze, jednak później do głosu doszli siedlczanie. W 25 minucie Kamil Walków wyłożył piłkę Arturowi Balickiemu, który wpakował ją do pustej siatki. Do przerwy było 1:0 dla Pogoni.

Na początku drugiej połowy bezmyślnie zachował się Adam Mójta. Lewy pomocnik Pogoni obejrzał czerwoną kartkę za brutalny faul na Deleu. Na kwadrans przed końcem Bytovia wykorzystała grę w przewadze. Gola na 1:1 zdobył Daniel Feruga. Pogoniści nie załamali się i szybko zdołali wrócić na prowadzenie. W 80 minucie pierwszego gola w sezonie zdobył Walków. Chwilę później Kacper Kawula wyleciał z boiska (za dwie żółte kartki), co wyrównało siły. W końcówce gola Marcin Kozłowski dobił gospodarzy.

W sobotę 14 września o 19:00 Pogoń zagra w Polkowicach z Górnikiem.

07.09.19, 18:00 - Bytów
II liga: Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 1:3 (0:1)
Bramki: Daniel Feruga 74 - Artur Balicki 25, Kamil Walków 80, Marcin Kozłowski I 86
Pogoń: 95. Piotr Smołuch - 8. Tomasz Margol, 55. Oskar Repka, 31. Bartosz Brodziński, 14. Bartłomiej Olszewski - 9. Kamil Walków (89, 17. Mateusz Kluzek), 10. Bartosz Wiktoruk, 7. Piotr Marciniec, 19. Maciej Firlej (90, 13. Sebastian Barej), 6. Adam Mójta - 34. Artur Balicki (79, 28. Marcin Kozłowski I)