Sukcesy Łukasza Wiśnika

Kiedyś odnosił sukcesy między innymi z Mogielanką Mogielnica i Perłą Złotokłos. W sezonie 2018-19 wywalczył upragniony awans do IV ligi z KS Warka. Mowa o trenerze Łukaszu Wiśniku, który nie poddaje się i śmiało idzie za ciosem. - W seniorskiej piłce nożnej jako trener osiągnąłem pięć awansów. Każdy z nich smakuje wyjątkowo - przyznaje Wiśnik. 

Doświadczony szkoleniowiec w trenerskiej karierze osiągnął kilka ważnych sukcesów. Wywalczył awanse z Mogielanką Mogielnica, Perłą Złotokłos, Radomiakiem Radom, czy Pilicą Nowe Miasto nad Pilicą. Wiele dobrego zrobił dla KS Warka, z którym w sezonie 2018/2019 awansował do IV ligi. Nie ma wątpliwości, zwłaszcza prowadzenie zespołu z Warki było bardzo ciekawym wyzwaniem. - W sezonie 2018/2019 KS Warka wykonał kawał dobrej pracy. Zmagania były trudne, ale z pewnością na ten sukces zasłużyliśmy. Potrafiliśmy pokonać przede wszystkim czołowe drużyny w lidze - zaznacza Wiśnik.

Już niebawem Łukasz Wiśnik rozpocznie z KS Warka przygotowania do nowego ligowego sezonu. Wydaje się, że jako beniaminek drużyna stanie przed trudnym wyzwaniem. - Liczymy, że nasz występ w IV lidze nie będzie tylko epizodem. Przed moim zespołem ciężka praca. Do rywalizacji chcemy przystąpić wzmocnieni - zaznacza Wiśnik. Zamierza pójść za ciosem i doskonale wie, co jest niezwykle ważne. - W sezonie 19-20 chcemy odegrać znaczącą rolę. Jesteśmy nastawieni bardzo pozytywnie - zapowiada doświadczony szkoleniowiec.

 

Marcin KAŹMIERSKI

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje