Złapali wiatr w żagle

Z bardzo dobrej strony w miniony weekend zaprezentowali się piłkarze GKS Belsk Duży. Podopieczni Stanisława Bilskiego pokonali na swoim terenie Zorzę Klwów aż 5:1. Przed B-klasowiczem z powiatu grójeckiego pojedynek z KS Stromiec. Ta konfrontacja będzie zapewne najciekawszym wydarzeniem w najbliższej ligowej kolejce.

W meczu z Zorzą Klwów na listę strzelców w szeregach gospodarzy wpisali się Noga, Franczak oraz Górzyński. GKS Belsk Duży wygrał bardzo wysoko i pokazał, że nie rezygnuje z walki o najwyższe cele. W miniony weekend wystąpił bez kilku podstawowych zawodników. Zwycięstwo 5:1 bardzo cieszy trenera ekipy z Belska Dużego, Bilskiego. - Moja drużyna miała zdecydowaną przewagę. Do przerwy prowadziliśmy 3:0, a w kolejnej połowie dołożyliśmy jeszcze dwa gole. Nie wykorzystaliśmy kilku okazji bramkowych. Ja obawiałem się meczu z Zorzą, ponieważ nie zagraliśmy pełnym składem - podkreśla Bilski. Doświadczony szkoleniowiec nie kryje, że przed jego podopiecznymi ciężki bój. Już w najbliższy weekend drużyna z Belska Dużego zagra na wyjeździe z KS Stromiec.

Trzeba przyznać, że zmierzą się ze sobą dwie mocne ekipy, ale to KS Stromiec ma póki co lepszą pozycję w ligowej tabeli. A co o tej konfrontacji sądzi Stanisław Bilski? - Uważam, że ten, kto wygra będzie się jeszcze liczył w rywalizacji o drugie miejsce - przewiduje trener GKS Belsk Duży.