To nie jest runda Energii

Piłkarze Energii po dwóch zwycięstwach nie potrafili pójść za ciosem. W sobotę, 11 maja podopieczni Grzegorza Seremaka przegrali na wyjeździe z Błonianką Błonie 2:4. Przed drużyną z Kozienic konfrontacja z Wilgą Garwolin.

Energia po zwycięstwach z LKS Promna i Perłą Złotokłos liczyła z pewnością na kolejny komplet punktów. Drużyna z Kozienic 11 maja musiała jednak uznać wyższość Błonianki Błonie, przegrywając 2:4. A jak ten pojedynek ocenia trener Energii, Seremak? - Uważam, że Błonianka była od nas dużo lepsza. Zagrała bardzo fajny futbol. Niestety, dla nas rzutu karnego nie strzelił Daniel Ciupiński - podkreśla Seremak. Doświadczonego szkoleniowca martwi sytuacja kadrowa w drużynie. - Do meczu z Błonianką przystąpiliśmy bez kilku podstawowych zawodników - zaznacza nasz rozmówca. Przed jego podopiecznymi kolejny ligowy bój. Do Kozienic w środę, 15 maja przyjedzie Wilga Garwolin.

Zespół z Garwolina ostatnio pokonał bardzo wyraźnie LKS Promna aż 4:0. Trener Energii chce, żeby w środę oczka zostały w Kozienicach. - Moja drużyna zamierza powalczyć o zwycięstwo. Musimy zdobywać punkty. To jest piłka i wszystko jest możliwe - zaznacza Seremak. Nie ma wątpliwości, to nie jest runda Energii. Przegrała ona już sporo pojedynków, ale z pewnością nie powiedziała ostatniego słowa. Wydaje się, że zespół z Kozienic powinien być silniejszy, gdy do składu wrócą piłkarze, którzy ostatnio nie grali.

Z pewnością na IV-ligowych boiskach nie brakuje ogromnych emocji i ciekawych wyników. Ostatnio najlepszej formy piłkarskiej nie prezentuje choćby Pilica Białobrzegi, która przegrała 0:1 z Oskarem Przysucha. Tempa nie zwalnia lider z Grodziska Mazowieckiego. Pogoń śmiało zmierza na wyższy szczebel rozgrywkowy. W środę zagra na wyjeździe z LKS Promna. Będzie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa.

Początek meczu Energia Kozienice - Wilga Garwolin w środę, 15 maja o godzinie 17:30.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje