Czas na przełamanie

Piłkarze Mogielanki w najbliższą niedzielę zmierzą się na wyjeździe ze Strażakiem Wielogóra. Czy drużyna z Mogielnicy przełamie się i wywalczy komplet punktów?

Póki co w lidze główne role odgrywają Drogowiec Jedlińsk oraz Oronka Orońsko. Co wydarzy się na piłkarskich boiskach w ten weekend?

Gra była lepsza

Piłkarze Mogielanki zremisowali w miniony weekend niespodziewanie 1:1 z MKS Wyśmierzyce. Przed własną publicznością nie zdołali wygrać meczu, dodatkowo stracili gola po błędzie w defensywie. - Jeśli chodzi o wynik, to mecz oceniam słabo. Mogliśmy wygrać, ale straciliśmy gola. Jeśli chodzi o naszą grę, to była ona lepsza w porównaniu z poprzednim meczem z Wulkanem Zakrzew. Myślę, że będzie coraz lepiej. Ważne jest to, co przed nami - podkreśla trener Mogielanki, Sylwester Sokół.

Niezawodny Pawłowski

Trzeba przyznać, że w meczu z MKS Wyśmierzyce z bardzo dobrej strony zaprezentował się Mateusz Pawłowski, który zdobył gola. Doświadczony zawodnik od dłuższego czasu zmagał się z kontuzją. - Mateusz w kluczowych momentach potrafi zdobyć ważne gole. Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy nam pomoże - przewiduje nasz rozmówca. Już w najbliższą niedzielę przyjdzie czas, żeby powalczyć o komplet punktów.

Ten mecz trzeba wygrać

Mogielniczanie jadą do Strażaka Wielogóra, ostatniego zespołu w ligowej tabeli. Dla gości tej konfrontacji liczy się tylko zwycięstwo. - Chcemy wygrać i to jest dla nas podstawą. W jakich rozmiarach i okolicznościach, to jest sprawą drugorzędną. Szanujemy naszego rywala. Wierzę, że w niedzielę sobie poradzimy - zapowiada Sokół.

Początek meczu Strażak Wielogóra - Mogielanka Mogielnica w niedzielę o godzinie 14.00.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje