Oni zachwycają piłkarską formą

Zespoły z radomskiej okręgówki walczą o komplety punktów. Z bardzo dobrej strony prezentują się zwłaszcza napastnicy, którzy mają na swoim koncie kolejne trafienia. To właśnie napastnicy odgrywają ważne role i prowadzą swoje zespoły do zwycięstw.

Pierwszoplanową rolę w radomskim Zamłyniu odgrywa Mateusz Kubica. Doświadczony napastnik wpisał się na listę strzelców w obecnej rundzie już czterokrotnie. Zapewnił swojej drużynie zwycięstwa w konfrontacjach z Legionem Głowaczów oraz KS Potworów. Dzięki jego trafieniu Zamłynie zremisowało z Jodłą Jedlnia-Letnisko 1:1.

Z bardzo dobrej strony pokazuje się napastnik Mazowsza Grójec, Rafał Sobczak. Już w pierwszym wiosennym pojedynku doświadczony piłkarz zdobył aż cztery gole. Podopieczni Macieja Soroki wygrali z Iłżanką Kazanów 5:1. Sobczak gola zdobył także w starciu z KS Potworów. Jego zespół nie przegrał w rundzie wiosennej żadnego meczu i śmiało goni Centrum Radom, KS Warka oraz Proch Pionki.

Piłkarską formą wciąż zachwyca Adam Pędzikowski. Napastnik Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą zdobywa dla swojego zespołu niezwykle ważne gole. W rundzie wiosennej ma ich już pięć. Na listę strzelców wpisywał się w konfrontacjach z Iłżanką Kazanów, Mazowszem Grójec oraz Centrum Radom. Pędzikowski bardzo chce uratować swoją drużynę przed spadkiem na niższy szczebel rozgrywkowy.

Na uwagę zasługuje też postawa innych piłkarzy, którzy na boiskach radomskiej okręgówki nie poddają się i idą za ciosem. Czas pokaże, kto zostanie najlepszym strzelcem w tych zmaganiach. Toczy się zacięta rywalizacja i zapewne jeszcze wiele się wydarzy.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje