Oskar na drodze Energii

Piłkarze Energii mają za sobą kilka sparingowych pojedynków. Póki co ekipa z Kozienic przegrała dwa mecze. W środę, 6 lutego zmierzyła się z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Już w najbliższy weekend bój z Oskarem Przysucha.

Do tej pory w okresie przygotowawczym Energia rozegrała bardzo pożyteczne mecze sparingowe. Niestety była słabsza od III - ligowych rywali. Pierwszy mecz przegrała z rezerwami Legii Warszawa aż 0:5. W piątek, 1 lutego musiała uznać wyższość KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, przegrywając 0:3. A jak ten bój wspomina trener ekipy z Kozienic, Grzegorz Seremak? - Myślę, że lepiej wypadliśmy w meczu z KSZO, niż z rezerwami Legii - mówi Seremak. Doświadczony szkoleniowiec przyznaje, że jego podopieczni w Ostrowcu Świętokrzyskim nie byli na straconej pozycji. - W pierwszej połowie graliśmy podstawowym składem. W niektórych momentach mieliśmy przewagę. W drugiej połowie w mojej drużynie nastąpiły zmiany. Mecz oceniam pozytywnie - zaznacza nasz rozmówca.

W środę, 6 lutego Energia zmierzyła się z niżej notowaną Jodłą Jedlnia-Letnisko. Pojedynek zakończył się remisem 1:1. Przed Energią sobotnia konfrontacja z ligowym rywalem, Oskarem Przysucha. - Moja drużyna postara się wypaść pozytywnie - zapowiada Seremak.