Lotto Ekstraklasa zmienia oficjalną piłkę!

Od nowego roku w Lotto Ekstraklasie nastąpi zmiana piłki. Piłkarze grać będą oficjalną futbolówką o nazwie CONEXT 19, którą wyprodukowała firma adidas.

Od nowego roku, a właściwie od pierwszej wiosennej kolejki sezonu 2018-19, w Lotto Ekstraklasie pojawi się nowa futbolówka. Najważniejszy przedmiot wszystkich spotkań piłkarskich to nowy produkt firmy adidas, której piłki oglądamy na polskich boiskach od sezonu 2014-15, kiedy to w najwyższej klasie rozgrywkowej zadebiutowała Brazuca. 

- CONEXT 19 - to już szósta piłka wyprodukowana przez nas, na której znalazło się logo Ekstraklasy. Jest to produkt najwyższej jakości, który piłkarzom występującym w najlepszych polskich klubach umożliwi pokazanie pełni ich umiejętności i pozwoli wpadać jeszcze częściej do bramki niż jej poprzedniczka. Partnerstwo adidas i spółki Ekstraklasa S.A. wciąż się rozwija, a nasze długofalowe podejście strategiczne przynosi wymierne korzyści obu stronom - dla serwisu ekstraklasa.org wypowiedział się Krzysztof Łuczakowski z firmy adidas.

 

pber, PiłkaNożna.pl
źr. ekstraklasa.org

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje