Ligowy hit w Grójcu

W sobotę, 3 listopada zostanie rozegrany w Grójcu bardzo ważny mecz. O trzy punkty powalczą czołowe ekipy radomskiej okręgówki. Z pewnością zarówno Mazowsze, jak i Proch mają ogromny apetyt na zwycięstwo. Zapowiada się ciekawa konfrontacja. Kto będzie górą?

Wydaje się, że faworyta sobotniej potyczki nie jest łatwo wskazać. Obydwie ekipy ostatnio gromadzą cenne oczka i idą śmiało za ciosem. W bardzo dobrej sytuacji znaleźli się zwłaszcza podopieczni Roberta Radońskiego. Zespół z Grójca potrafił zdominować choćby Orła Wierzbica, wygrywając aż 6:0. Bohaterem pojedynku okazał się napastnik Rafał Sobczak, który zdobył cztery gole. A jak ten bój wspomina pomocnik Mazowsza, Paweł Lepa? - Wygraliśmy dlatego, że konsekwentnie realizowaliśmy założenia taktyczne. Bardzo dobrze zaprezentował się cały zespół - podkreśla Lepa. W miniony weekend zawodnicy Radońskiego pokonali na wyjeździe 1:0 KS Warka. Nasz rozmówca przed tym meczem przyznał, że będzie toczyć się walka o niezwykle cenne oczka. - Uważam, że zarówno dla nas, jak i rywali z Warki będzie to bardzo ważny pojedynek - stwierdził. Póki co Mazowsze ma spore powody do zadowolenia. Pytanie, czy tak będzie też po meczu z Prochem Pionki?

Właśnie wspomniany Proch stanie w sobotę w Grójcu przed szansą zdobycia kompletu punktów. Podopieczni trenera Roberta Rogali są na fali. W miniony weekend okazali się lepsi od przeciwnika z Wierzbicy, wygrywając 2:1. Trzeba przyznać, że zarówno Proch, jak i Mazowsze zajmują czołowe pozycje w radomskiej okręgówce. Zawodnicy Rogali są lepsi o zaledwie jeden punkt.

Nie ma wątpliwości, do tej pory w radomskiej okręgówce mieliśmy wiele ciekawych wyników. Póki co nie jest łatwo wskazać zespół, który zakończy zmagania w rundzie jesiennej na pierwszym miejscu. Wydaje się, że sobotnia potyczka Mazowsza z Prochem może mieć spore znaczenie dla układu tabeli.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Komentarze   

 
#1 andrzej 2018-11-05 02:53
Hit dla Prochu, prochy dla Mazowsza, niech nie traci nadziei na awans.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje