IV-ligowe remanenty #111

W obu grupach IV ligi doszło do zmiany liderów. Na północy na tron powróciła Korona Ostrołęka, natomiast na południu Pilicę wyprzedziła Mszczonowianka Mszczonów.

Mszczonowianka w meczu na szczycie uporała się z Pilicą. Kibice, którzy wybrali się na obiekt zlokalizowany przy ul. Brzoskwiniowej nie żałowali czasu przeznaczonego na ten mecz, choć do przerwy obyło się bez bramek. Sygnał do strzelaniny dał Marcin Gregorowicz w 55 minucie. Mszczonowianka zdobyła trzy bramki w ciągu niecałego kwadransa i w nagrodę wskoczyła na fotel lidera kosztem Pilicy.

W środku tygodnia zostały rozegrane zaległe mecze 16 kolejki. Broniarze niespodziewanie zostawili punkty w Garwolinie, natomiast Energia po bramce Eugeniusza Kołodziejczyka ograła Spartę.

Wyniki 20 kolejki: Błonianka Błonie - Naprzód Skórzec 5:0, Broń Radom - Sparta Jazgarzew 3:2, Energia Kozienice - MKS Piaseczno 1:3, LKS Jedlińsk - Oskra Przysucha 1:3, Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi 3:2, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - LKS Promna 3:0, Wilga Garwolin - Mazur Karczew 2:1, Znicz II Pruszków - Perła Złotokłos 0:1

Zaległe mecze 16 kolejki: Energia - Sparta 1:0, Wilga - Broń 0:0

Jedenastka 20 kolejki: Wąszewski (MKS Piaseczno) - Krajewski (Pogoń G. M.), Majewski (MKS Piaseczno), Włodarczyk (Błonianka) - Gliński (Mszczonowianka), Sapieja (Oskar), Zalewski (Wilga) - Adamczyk (Perła), Kępka (Błonianka), K. Czarnecki (Broń), Strzałkowski (Pogoń G. M.)

Grupa północna

Rezerwy Pogoni pauzowały, przez co z pierwszego miejsca spadły na trzecie. Korona Ostrołęka zluzowała siedlczan, choć nie zdołała wygrać w Gostyninie (wygrała za to w zaległym meczu z Ożarowianką). Apetyt na awans mają także w Ząbkach. Dolcan wygrał piąty mecz z rzędu i z pewnością nie odpuści do ostatniej kolejki.

W meczu o sześć punktów Mazovia wygrała z Mławianką. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego zaczęli wiosnę niemrawo, jednak wyraźnie rozkręcają się z kolejki na kolejkę. W najbliższe kolejce Maza pauzuje, a 25 kwietnia nadrabia zaległości w Wyszkowie.

Wyniki 20 kolejki: Huragan Wołomin - MKS Przasnysz 1:0, KS Łomianki - Dolcan Ząbki 0:1, Mazur Gostynin - Korona Ostrołęka 0:0, Mławianka Mława - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Ciechanów 2:0, Wisła II Płock - Bug Wyszków 7:0, Błękitni Raciąż - Drukarz Warszawa 0:3 (wo). Pauza: Pogoń II Siedlce

Zaległy mecz 16 kolejki: Ożarowianka - Korona 0:2

Jedenastka 20 kolejki: B. Tomczak (Mazur) - Matak (Mazovia), Błachnio (Wisła II), Lendzion (Huragan), Dadacz (Dolcan) - Żurawski (Mazovia), Figiel (Huragan), Jabłoński (Ożarowianka), Nowicki (Wisła II), Hiszpański (Wisła) - Cichowski (Dolcan)


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
#1 Grzesiek 2018-04-17 12:52
Michał Kępka z Błonianki, wreszcie zdobył upragnione bramki i zasłużenie wskoczył do jedenastki kolejki, że o Rafale Włodarczyku nie wspomnę, bo to zawodnik z innej galaktyki ;)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje