Kto poprowadzi mecze 12 kolejki?

Szymon Marciniak będzie głównym rozjemcą hitu ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Lechem Poznań. Z kolei starcie Legii Warszawa z Lechią Gdańsk poprowadzi Daniel Stefański.

Najbliższą kolejkę spotkań polskiej ekstraklasy zainaugurujemy w piątek meczem Korony Kielce z Wisłą Płock. To spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. O 20:30 Jagiellonia zagra z Lechem, a mecz będzie sędziował Marciniak.

W sobotę czekają nas kolejne trzy starcia. O 15:30 Piast Gliwice zagra z Sandecją Nowy Sącz - rozjemcą będzie Jarosław Przybył z Kluczborka. O 18:30 czeka nas mecz Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z Arką Gdynia. Na to spotkanie został wyznaczony Mariusz Złotek ze Stalowej Woli. O 20:30 Śląsk Wrocław podejmie Wisłę Kraków, a sędzią meczu będzie Paweł Raczkowski z Warszawy.

W niedzielę o 15:30 Tomasz Musiał poprowadzi mecz Zagłębia Lubin z Górnikiem Zabrze. O 18 Legia zagra z Lechią, a sędzią głównym będzie Stefański.

W poniedziałek kolejkę zakończy Cracovia z Pogonią Szczecin. To spotkanie będzie sędziował Bartosz Frankowski z Torunia.

 

pgol, PilkaNozna.pl
fot. Ł. Skwiot

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje