Weekend na Mazowszu (11-13 sierpnia)

Legia ugości Piasta, Pogoń zagra w Sosnowcu przeciwko byłemu trenerowi, Legionovia i Znicz powalczą o przełamanie, Ursus podejmie Polonię w małych derbach Warszawy. Będzie się działo!

Lotto Ekstraklasa

Legia powalczy o pełną pulę z Piastem Gliwice. Podopieczni Jacka Magiery nie brylują formą w ostatnim czasie, ale ich potencjał nadal przerasta ligową konkurencję. W pojedynczym meczu Wojskowi mogą przegrać z każdym, również z Piastem. Dalecy od optymalnej formy są także Wiślacy. Drużyna Jerzego Brzęczka w ostatnich dniach dwukrotnie pechowo przegrała z imienniczką z Krakowa. Kolejnym wyjazdowym rywalem z Małopolski będzie nieobliczalny beniaminek z Nowego Sącza.

11 sierpnia (piątek)
20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
Nasz typ: 1

12 sierpnia (sobota)
15:30 Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock
Nasz typ: X

Nice 1 Liga

Mecz Pogoni z Zagłębiem będzie pełen podtekstów. Z jednej strony Michał Bajdur i Adrian Paluchowski, którzy dwa sezony temu grali na Stadionie Ludowym, a po drugiej stronie barykady ekspogoniści: trener Dariusz Banasik, Arkadiusz Jędrych, Rafał Makowski i Konrad Wrzesiński. Zagłębiakom szczególnie będzie zależało na przełamaniu, ponieważ początek sezonu jest dla nich wybitnie nieudany.

13 sierpnia (niedziela)
20:00 Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce
Nasz typ: X

2 liga

Radomiak przystąpi do najbliższej kolejki w odmiennych humorach niż reszta mazowieckiej konkurencji. Podopieczni Jerzego Cyraka celują w trzecie zwycięstwo z rzędu i - przy wsparciu swoich kibiców - mają dużą szansę na sukces. Znicz poszuka przełamania w domowej konfrontacji z Gryfem. Ostatnia potyczka z zespołem z północy zakończyła się wpadką. Być może teraz będzie lepiej. W Puławach dojdzie do meczu dwóch drużyn zawodzących na starcie sezonu. Nie brakuje głosów, że stawką spotkania Wisły z Legionovią będzie głowa przegranego trenera. W kontekście Novii już zaczęły się przewijać nazwiska Przemysława Cecherza i Dariusza Kubickiego...

11 sierpnia (piątek)
18:30 Radomiak Radom - Rozwój Katowice
Nasz typ: 1

12 sierpnia (sobota)
17:00 Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
Nasz typ: 1
18:00 Wisła Puławy - Legionovia Legionowo
Nasz typ: 1

3 liga

Hitem drugiej serii spotkań będą małe derby Warszawy, w których Ursus sprawdzi formę spadkowicza z II ligi - Polonii Warszawa. Czarne Koszule zawiodły na inaugurację, ale posiadają wystarczającą jakość, aby regularnie wygrywać. Czas się obudzić! Świt po zakończeniu pucharowej przygody może skupić się na lidze. Koncentracja będzie potrzebna, ponieważ biało-zieloni czeka trudny mecz z Widzewem, na którego ławce swoją piątą przygodę z klubem rozpoczął Franciszek Smuda. W pierwszej kolejce sposób na faworyta rozgrywek znalazła Victoria. Beniaminek z Sulejówka postara się potwierdzić w Ełku, że wygrana z Widzewem to nie był przypadek. Rezerwy Legii zaczęły sezon od falstartu. W domowym meczu z Sokołem nie może dojść do wpadki.

12 sierpnia (sobota)
13:00 MKS Ełk - Victoria Sulejówek
Nasz typ: 2
15:00 Legia II Warszawa - Sokół Ostróda
Nasz typ: 1
17:00 Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
Nasz typ: X
19:10 Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Nasz typ: X

 

MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
0 #1 gorester 2017-08-11 14:14
Zmiana trenera w Legionovii po takich roszadach kadrowych, jakie miały miejsce tego lata, to jakiś absurd. Jabłoński to wszystko poukłada, tylko trzeba dać mu trochę czasu.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje