Czy Mogielanka pokona Blask Odrzywół?

Piłkarze Mogielanki w niedzielę, 1 września wywalczyli kolejne trzy punkty. Pokonali na wyjeździe 5:3 Wulkan Zakrzew. Po dwa gole zdobyli Piotr Bekas i Przemysław Ostrowski. Jedno trafienie zaliczył Krystian Zięba

 

Mogielniczanie prezentują skuteczny futbol. Do tej pory w obecnym ligowym sezonie pokonali KS Błotnica Stara, Zodiaka Sucha oraz Wulkan Zakrzew. Cieszą zwłaszcza zwycięstwa na wyjazdach. W niedzielę, 1 września podopieczni Sylwestra Sokoła wygrali 5:3. A jak mecz z Wulkanem Zakrzew ocenia trener Mogielanki? - Pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando. Zdobyliśmy dwa gole. Gdy w drugiej odsłonie dołożyliśmy jeszcze dwa, gospodarze potrafili jednak trzykrotnie wpisać się na listę strzelców i wygrywaliśmy już tylko 4:3. Mam pretensje do moich podopiecznych, że doprowadzili do takiej sytuacji. Bardzo ważne jest to, że odnieśliśmy w obecnej rundzie trzecie zwycięstwo - podkreśla Sokół.

Przed drużyną z Mogielnicy kolejny pojedynek. Już w najbliższą sobotę, 7 września podopieczni Sokoła zmierzą się na swoim terenie z Blaskiem Odrzywół. Czy wywalczą trzy punkty? - Na pewno chcemy ten mecz wygrać. Myślę, że będzie on dla mojego zespołu ciężki. Blask na naszym terenie będzie chciał pokazać się z dobrej strony - zaznacza trener Mogielanki. Póki co jego ekipa jest wiceliderem drugiej grupy radomskiej A klasy. Z pewnością zrobi wiele, żeby podtrzymać świetną passę zwycięstw.

Niedzielną wygraną nad Wulkanem Zakrzew mogielniczanie zadedykowali kontuzjowanym zawodnikom. Mowa o Mateuszu Pawłowskim, Radosławie Namielskim oraz Kamilu Małeckim.

 

Marcin KAŹMIERSKI

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje