UYL: Legia zagra z Islandczykami

Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie UEFA Youth League. Na drodze Wojskowych do awansu stanie Breidablik z Islandii.

Czytaj więcej: UYL: Legia zagra z Islandczykami

Legia mistrzem Polski juniorów

Legia Warszawa została mistrzem polski juniorów w sezonie 2016/17. Tym samym stołeczny klub jako pierwszy w historii zdobył ten tytuł po raz trzeci z rzędu.

Czytaj więcej: Legia mistrzem Polski juniorów

Legia o włos od mistrzostwa CLJ

Legia Warszawa wygrała 4:1 z Pogonią Szczecin w pierwszym finale Centralnej Ligi Juniorów. Rewanż zostanie rozegrany 28 czerwca na wyjeździe.

Czytaj więcej: Legia o włos od mistrzostwa CLJ

Fascynujący bój i awans juniorów Legii

Juniorzy Legii potrzebowali dogrywki, aby uporać się z Lechem Poznań w rewanżowym meczu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów. Wojskowi po wygranej 4:2 awansowali do finału, w którym czeka Pogoń Szczecin.

Czytaj więcej: Fascynujący bój i awans juniorów Legii

CLJ: Remis Legii we Wronkach

W meczu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów Lech Poznań zremisował z Legią Warszawa 2:2. W drugim spotkaniu UKS SMS Łódź wygrał 1:0 z Pogonią Szczecin.

Czytaj więcej: CLJ: Remis Legii we Wronkach

Najlepsi w makroregionie

Zakończyła się Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych. Najlepszy w trudnej grupie okazał się MKS Polonia Warszawa, który w nagrodę powalczy w półfinale z Lechem Poznań.

Czytaj więcej: Najlepsi w makroregionie

Liga Młodzieżowa: Legia triumfuje!

Młodzi piłkarze Legii Warszawa godnie pożegnali się z Ligą Młodzieżową UEFA. Wojskowi w Pruszkowie pokonali Sporting CP (2:0), dając znakomity przykład swoim starszym kolegom. Było to pierwsze zwycięstwo polskiej drużyny w tych rozgrywkach.

Czytaj więcej: Liga Młodzieżowa: Legia triumfuje!

UEFA Youth League: Ambicja i walka do samego końca!

Młodzi piłkarze Legii Warszawa po raz kolejny dali przykład swoim starszym kolegom. Wojskowi dzielnie walczyli z Borussią Dortmund i dzięki ambitnej postawie oraz walce do samego końca, zremisowali na terenie faworyta (3:3).

Czytaj więcej: UEFA Youth League: Ambicja i walka do samego końca!

UEFA Youth League: Młoda Legia gorsza od Realu

Młodzi piłkarze Legii Warszawa natchnęli swoich starszych kolegów prze starciem z Królewskimi. Wojskowi w meczu UEFA Youth League przegrali co prawda z Realem Madryt (1:2), ale tanio skóry nie sprzedali i walczyli o korzystny wynik do samego końca.

Czytaj więcej: UEFA Youth League: Młoda Legia gorsza od Realu

Królewska wizyta w Ząbkach

Juniorzy starsi warszawskiej Legii dzisiaj zmierzą się w 4. kolejce UEFA Youth League z Realem Madryt. - Nastroje przed meczem są bardzo bojowe i pozytywne. Każdy z nas z niecierpliwością czeka na ten mecz - mówi Konrad Michalak, pomocnik mistrzów Polski.

Czytaj więcej: Królewska wizyta w Ząbkach

Dodatkowe informacje