Emocje w memoriale Kramczyka

W sobotę, 9 grudnia w Kozienicach został rozegrany VI memoriał Władysława Kramczyka. Uczestnicy turnieju wspominali byłego prezesa Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Na parkiecie nie brakowało zaciętej walki, a najlepszy okazał się Znicz Pruszków.

Czytaj więcej: Emocje w memoriale Kramczyka

Młodzieżowa LM: Legia pokonała Ajax, ale odpadła

Świetny mecz w młodzieżowej Lidze Mistrzów rozegrała Legia Warszawa, która pokonała Ajax Amsterdam 2:0. Nie wystarczyło to jednak do wyeliminowania Holendrów. 

Czytaj więcej: Młodzieżowa LM: Legia pokonała Ajax, ale odpadła

UYL: Miłe złego początki

W II rundzie UEFA Youth League Legia Warszawa przegrała 1:4 z Ajaxem Amsterdam.

Czytaj więcej: UYL: Miłe złego początki

Znamy dokładne daty meczów Legii w UYL

Juniorzy starsi warszawskiej Legii już w przyszłym tygodniu rozpoczną walkę o awans do kolejnej rundy w młodzieżowej Lidze Mistrzów. Drużyna Piotra Kobiereckiego we wtorek zmierzy się z Ajaxem Amsterdam.

Czytaj więcej: Znamy dokładne daty meczów Legii w UYL

Znamy dokładny termin starcia Legii z Ajaxem

W II rundzie Ligi Młodzieżowej Legia Warszawa powalczy z Ajaxem Amsterdam. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 31 października o 18:00 na stadionie Wojska Polskiego.

Czytaj więcej: Znamy dokładny termin starcia Legii z Ajaxem

Młoda Legia lepsza od Islandczyków

W rewanżowym meczu I rundy ścieżki mistrzowskiej Ligi Młodzieżowej Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała z Breidablik. Wojskowi awansowali dalej, dzięki wygranej 3:1 w pierwszym spotkaniu.

Czytaj więcej: Młoda Legia lepsza od Islandczyków

UYL: Legia zagra z Islandczykami

Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie UEFA Youth League. Na drodze Wojskowych do awansu stanie Breidablik z Islandii.

Czytaj więcej: UYL: Legia zagra z Islandczykami

Legia mistrzem Polski juniorów

Legia Warszawa została mistrzem polski juniorów w sezonie 2016/17. Tym samym stołeczny klub jako pierwszy w historii zdobył ten tytuł po raz trzeci z rzędu.

Czytaj więcej: Legia mistrzem Polski juniorów

Legia o włos od mistrzostwa CLJ

Legia Warszawa wygrała 4:1 z Pogonią Szczecin w pierwszym finale Centralnej Ligi Juniorów. Rewanż zostanie rozegrany 28 czerwca na wyjeździe.

Czytaj więcej: Legia o włos od mistrzostwa CLJ

Fascynujący bój i awans juniorów Legii

Juniorzy Legii potrzebowali dogrywki, aby uporać się z Lechem Poznań w rewanżowym meczu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów. Wojskowi po wygranej 4:2 awansowali do finału, w którym czeka Pogoń Szczecin.

Czytaj więcej: Fascynujący bój i awans juniorów Legii

Dodatkowe informacje