Radomiak liderem II ligi

Radomiak Radom po wygranej 4:2 z Olimpią Grudziądz wskoczył na foteli lidera II ligi.

Początek spotkania był wymarzony dla radomian. W 4 minucie Leandro wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Dominiku Sokole. To właśnie ten duet zapracował na triumf Zielonych. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło.

Radomiak osiągnął prowadzenie 3:0 do 65 minuty. Dublet z karnych skompletował Leandro, a w międzyczasie Sokół pokonał Wojciecha Muzyka. W ostatnim kwadransie meczu Olimpia odrobiła część strat. Drużyna z Grudziądza walczyła do końca, ale zamiast wyrównać nadziała się na kontrę. W piątej minucie doliczonego czasu gry Leandro skompletował hat tricka i ustalił wynik na 4:2.

Radomiak wyprzedził w tabeli Widzew, który ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz w Elblągu.

02.12.18, 13:00 - Radom
II liga: Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 4:2 (1:0)
Bramki: Leandro 4 k, 65 k, 90, Dominik Sokół 55 - Przemysław Kita 78, Robert Ziętarski 86
Radomiak: 12. Mateusz Kochalski - 2. Michał Grudniewski, 38. Martin Klabník, 4. Maciej Świdzikowski, 46. Jakub Wawszczyk - 9. Leandro, 11. Michał Kaput, 55. Meik Karwot, 18. Rafał Makowski, 77. Patryk Mikita (79, 17. Maciej Filipowicz) - 97. Dominik Sokół (87, 22. Jakub Rolinc)