Radomiak rozbił Sovię

Podopieczni Dariusza Banasika nie mieli litości dla Resovii. Radomiak po dobrym meczu wygrał 5:0.

Strzelecki koncert radomian rozpoczął Damian Szuprytowski. Dobrze dysponowany pomocnik w sytuacji sam na sam pokonał Bartłomieja Banka. Kilka chwil później jego wyczyn powielił Bruno Luz. Przy obu trafieniach asystował Leandro. Do przerwy było 2:0 dla Radomiaka.

Sygnał do ataków w drugiej połowie dał Maciej Filipowicz, który po przechwycie popisał się pięknym uderzeniem. W końcówce gole zdobyli Leandro oraz Patryk Winsztal. Wygrana 5:0 robi wrażenie, ale Radomiak nadal nie jest na podium.

W niedzielę 30 września o 15:00 Radomiak zagra w Toruniu z Elaną.

22 września 2018, 15:00 - Radom
II liga: Radomiak Radom - Resovia 5:0 (2:0)
Bramki: Damian Szuprytowski 18, Bruno Luz 29, Maciej Filipowicz 80, Leândro 82, Patryk Winsztal 90
Radomiak: 1. Artur Haluch - 14. Damian Jakubik, 2. Michał Grudniewski, 38. Martin Klabnik - 70. Bruno Luz, 11. Michał Kaput (71, 17. Maciej Filipowicz), 18. Rafał Makowski, 7. Damian Szuprytowski (83, 97. Dominik Sokół), 46. Jakub Wawszczyk - 9. Leandro, 77. Patryk Mikita (87, 8. Patryk Winsztal)