Zieloni gromią

Radomiak Radom nie dał szans Olimpii Elbląg. Zieloni wygrali aż 5:0.

Strzelecki koncert Radomiaka rozpoczął się w 12 minucie, kiedy podanie Patryka Mikitę na bramkę zamienił Michał Kaput. Kilka chwil później dał o sobie znać Bruno Luz. Dośrodkowywał Leandro, a Portugalczyk skutecznie zamykał akcję. Po pół godzinie gry było po meczu. Damian Jakubik wycofał piłkę do Leandro, a ten ustalił wynik do przerwy na 3:0.

Po przerwie Radomiak dołożył jeszcze dwa trafienia. Na kwadrans przed końcem meczu Jakub Rolinc na raty pokonał Krzysztofa Pilarza po wrzutce z rzutu rożnego. W 82 minucie gola na 5:0 zdobył Patryk Winsztal, który wykazał czujność, dopadając do piłki przypadkowo odbitej od słupka.

W środę 22 sierpnia o 17:00 Radomiak zagra z Rozwojem Katowice.

18.08.18, 18:00 - Radom
II liga: Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5:0 (3:0)
Bramki: Michał Kaput 12, Bruno Luz 17, Leândro 29, Jakub Rolinc 75, Patryk Winsztal 82
Radomiak: 1. Artur Haluch - 14. Damian Jakubik, 2. Michał Grudniewski, 38. Martin Klabnik, 46. Jakub Wawszczyk - 9. Leandro (57, 19. Łukasz Pietroń), 18. Rafał Makowski (78, 8. Patryk Winsztal), 11. Michał Kaput, 7. Damian Szuprytowski (72, 21. Michał Suchanek), 70. Bruno Luz (72, 22. Jakub Rolinc) - 77. Patryk Mikita