Radomiak poległ w Grudziądzu

Niecodzienny przebieg miał mecz Olimpii Grudziądz z Radomiakiem Radom. W spotkaniu padła tylko jedna bramka, choć egzekwowane były trzy rzuty karne.

Najpierw przeważała Olimpia, później do głosu doszedł Radomiak - tak w skrócie można opisać przebieg pierwszej połowy. Najgorszą informacją dla drużyny Dariusza Banasika była kontuzja Leandro, na skutek której już w 12 minucie musiał opuścić boisko.

Po przerwie obrodziło karnymi. Pierwszego sprokurował Michał Grudniewski, który nieczysto powstrzymywał Marcina Kaczmarka. Z 11 metrów nie pomylił się Aghwan Papikjan. Niedługo później na trybuny został odesłany Banasik, który jak zwykle przy niekorzystnym wyniku miał pretensję do arbitra. W ostatniej minucie sędzia jeszcze dwukrotnie używał gwizdka i wskazywał na wapno. Ze strzałami Roberta Ziętarskiego i Łukasza Pietronia radzili sobie jednak bramkarze. Radomiak przegrał w Grudziądzu 0:1.

W sobotę 18 sierpnia o 18:00 Radomiak podejmie Olimpię Elbląg.

11.08.18, 18:00 - Grudziądz
II liga: Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Bramka: Aghwan Papikjan 56 k
Radomiak: 12. Mateusz Kochalski - 38. Martin Klabnik, 2. Michał Grudniewski, 4. Maciej Świdzikowski - 14. Damian Jakubik (68, 70. Bruno Luz), 17. Maciej Filipowicz (79, 11. Michał Kaput), 18. Rafał Makowski, 7. Damian Szuprytowski, 21. Michał Suchanek (72, 19. Łukasz Pietroń) - 9. Leandro (12, 22. Jakub Rolinc), 77. Patryk Mikita