Radomiak wygrał przy Cichej

Radomiak rozkręca się z kolejki na kolejkę. Podopieczni Dariusza Banasika wygrali 2:0 z Ruchem Chorzów po bramkach Leandro i Damiana Szuprytowskiego.

Radomiak nie mógł sobie wyobrazić lepszego początku spotkania. W 2 minucie Patryk Mikita odegrał do Leandro, ten poszukał sytuacji strzałowej i znalazł drogę do siatki chorzowian. Ruch podniósł się po szybkim ciosie, ale nie miał mocy w ofensywie. Do przerwy było 1:0 dla Zielonych.

Druga połowa zaczęła się dla Radomiaka tak dobrze jak pierwsza. Mikita obsłużył Szuprytowskiego, który ładnym strzałem pokonał Kamila Lecha. Chorzowianie robili co mogli, ale Zieloni prezentowali wyższą kulturę gry. Radomiak wygrał 2:0 i jest jedną z czterech drużyn z kompletem zwycięstw po dwóch kolejkach.

W sobotę 4 sierpnia o 18:00 Radomiak podejmie GKS Bełchatów.

28.07.18, 18:00 - Chorzów
II liga: Ruch Chorzów - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
Bramki: Leandro 2, Damian Szuprytowski 48
Radomiak: 1. Artur Haluch - 38. Martin Klabnik, 2. Michał Grudniewski, 4. Maciej Świdzikowski - 14. Damian Jakubik, 11. Michał Kaput (79, 17. Maciej Filipowicz), 18. Rafał Makowski, 7. Damian Szuprytowski (65, 19. Łukasz Pietroń), 46. Jakub Wawszczyk - 9. Leandro (78, 21. Michał Suchanek), 77. Patryk Mikita (72, 22. Jakub Rolinc)