Radomiak wygrał w Siedlcach

Radomiak Radom wygrał 2:1 z Pogonią Siedlce. Wszystkie bramki padły w zdecydowanie ciekawszej pierwszej połowie.

II-ligowiec z Radomia dobrze zaczął, ale później do głosu doszli Pogoniści. W 27 minucie siedlczanie popełnili błąd przy wyprowadzaniu piłki, z czego skorzystał Maciej Filipowicz. Pogoń odpowiedziała w 37 minucie po dobrym zagraniu Grzegorza Tomasiewicza i skutecznym wykończeniu Przemysława Płachety. Tuż przed końcem pierwszej połowy wynik spotkania ustalił Martin Klabnik po centrze z rzutu rożnego. W drugiej połowie bramkarze obu drużyn nie narzekali na nadmiar pracy. Radomiak wygrał 2:1 z Pogonią.

W Radomiaku zabrakło Jakuba Wróbla, który kilka dni temu podpisał kontrakt z II-ligowcem.

20.01.18, 12:00 - Siedlce
Sparing: Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 1:2 (1:2)
Bramki: Przemysław Płacheta 37 - Maciej Filipowicz 27, Martin Klabnik 42
Pogoń: Gargasz (64 Frąckowiak) - Świerblewski (46 Szrek), Wichtowski (46 Czarnecki),  Żytko (46 Łydkowski), Stefaniak (46 Ratajczak) - Polkowski (46 Garyga), Mroziński, Chyła (63 Barciak), Tomasiewicz (46 Kitano), Płacheta (46 Kun, 75 Jóźwiak) - Zjawiński (46 Paluchowski)
Radomiak: Gostomski (46 Haluch) - Stróżka (46 Jakubik), Grudniewski (46 Agu), Klabnik (46 Świdzikowski), Hodowany (46 Skowron) - Szuprytowski (46 Jabłoński), Bemba (46 Wolak), Colina (46 Mazan), Filipowicz (46 Winsztal), Brągiel (46 Sokół) - Rolinc (46 Leandro)