Remis z Widzewem

Radomiak Radom zremisował 1:1 w sparingu z Widzewem Łódź. To ostatni mecz mazowieckiego II-ligowca przed przerwą świąteczno-noworoczną.

Podopieczni Jerzego Cyraka objęli prowadzenie w 23 minucie po strzale Jakuba Rolinca. Widzew nie zwlekał z wyrównaniem. W 31 minucie Sebastian Zieleniecki wykorzystał rzut karny, który został podyktowany za zagranie ręką.

06.12.17, 12:00 - Gutów Mały
Sparing: Widzew Łódź - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Zieleniecki 31 k - Jakub Rolinc 23
Radomiak: Kacper Kowalczyk - Damian Jakubik, zawodnik testowany (77 Jakub Łęcki), zawodnik testowany (84 Kacper Wiatrak), Karol Hodowany (71 Marcel Grot), Kamil Cupriak (58 Thiago Matos), Adam Wolak (58 Rafał Stróżka), Maciej Filipowicz (71 Damian Winiarski), Jakub Rolinc (58 Daniel Nowakowski), Patryk Winsztal (46 Kamil Gilewski), zawodnik testowany (46 Dominik Sokół)