Radomiak przed barażem

W niedzielę zostanie rozegrany pierwszy mecz barażowy o prawo gry w Nice 1 Lidze. Drutex-Bytovia Bytów podejmie Radomiaka Radom.

Drutex-Bytovia ma za sobą dziwny sezon. Z jednej strony bytowianie pod wodzą Tomasza Kafarskiego znakomicie radzili sobie w Pucharze Polski, a z drugiej całkowicie zawiedli na boiskach Nice 1 Ligi. Były trener Lechii Gdańsk zapłacił za słabe wyniki posadą, a jego następcą został Adrian Stawski. Drutex-Bytovia pod wodzą młodego szkoleniowca długo nie mógł przełamać niemocy, ale wreszcie wjechał na właściwe tory. Pomógł w tym powrót Janusza Surdykowskiego, którego brak był aż nadto odczuwalny. Jedynym osłabieniem bytowian przed meczem z Radomiakiem będzie brak Łukasza Wróbla.

Radomiak nie spodziewał się takiego finału sezonu. Po rundzie jesiennej Zieloni znajdowali się w tercecie drużyn, których oczekiwano na zapleczu ekstraklasy. Raków i Odra nie obniżyły lotów, a Radomiaka wykolegowała Puszcza. Trener Robert Podoliński przejął zespół z rąk Vernera Liczki i był w ciężkim szoku, w jakiej kondycji fizycznej zastał zespół. Były trener Cracovii i Podbeskidzia celował w utrzymanie czwartego miejsca, ponieważ nie widział szans rywalizacji z lepiej przygotowaną Puszczą. Piłkarze Radomiaka są szykowani na baraż od dłuższego czasu, a to może być atut.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w niedzielę 11 czerwca o 17:00 w Bytowie.

I mecz barażowy o prawo gry w Nice 1 Lidze
Drutex-Bytovia Bytów - Radomiak Radom
Nasz typ: 1

 

MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
0 #1 andrzej 2017-06-09 13:25
Po co baraż, skoro Ruch do IV ligi.....?
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje