Radomiak nie zwalnia tempa

Radomiak wykonał kolejny kroczek w kierunku I ligi. Podopieczni Vernera Liczki zasłużenie wygrali z ROW 1964 Rybnik.

W pierwszej połowie Radomiak miał zdecydowaną przewagę i udokumentował ją tylko jedną bramką. W 22 minucie Mateusz Stąporski wykazał najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu podbramkowym. Przypadkową asystę przy trafieniu zapisał Maciej Filipowicz. Zieloni mieli sporo okazji w pierwszej połowie, jednak zabrakło skuteczności.

Wynik 1:0 bywa niebezpieczny, o czym pamiętał Radomiak. W 52 minucie Szymon Stanisławski wykorzystał sytuację sam na sam z Danielem Kajzerem. Kluczowe podanie przy trafieniu zaliczył. ROW nie był w stanie zagrozić radomianom, a na domiar złego kończyli w dziesiątkę po wykluczeniu Witolda Cichego.

W piątek 18 listopada o 18:00 Radomiak podejmie Siarkę Tarnobrzeg.


MazowieckaPiłka.pl
 

Komentarze   

 
0 #1 andrzej 2016-11-14 10:02
Chyba trzeba zamknąć witrynę Mazowiecka Piłka !
Panowie "redaktorzy" jak stado baranów, albo raczej matołów, nagminnie łamią podstawowe prawo przekazu relacji z imprez piłkarskich.
Kogo obchodzi durniu jeden z drugim twoja pisanina ?! Czy to takie trudne do zapamiętania, że najpierw podaje się wynik cyfrowo np.3-0, a dopiero potem pisze się resztę pierdół. Trzeba szanować kibica i podawać wyniki w postaci jawnej a nie "zaszyfrowane" w tekście !
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje