Banaszak blisko Radomiaka

Przemysław Banaszak jest blisko związania się z Radomiakiem Radom. 20-letni napastnik ostatnio występował w III-ligowej Chełmiance Chełm.

Remis z Widzewem

Radomiak Radom zremisował 1:1 w sparingu z Widzewem Łódź. To ostatni mecz mazowieckiego II-ligowca przed przerwą świąteczno-noworoczną.

Radomiak Radom, czyli wciąż czegoś brakuje

Po traumatycznym zakończeniu sezonu 2016-17 Radomiak Radom szukał okazji do odkupienia win. Początek był optymistyczny, ale później było dużo gorzej.

Sześć bramek w sparingu

Radomiak Radom zremisował 3:3 z Polonią Warszawa w meczu sparingowym. Trener Jerzy Cyrak przyglądał się kilku nowym piłkarzom.

Plan sparingów Radomiaka

Piłkarze Radomiak rozegrają dwa sparingi w okresie roztrenowania, a później udadzą się na zasłużone urlopy. Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną się 8 stycznia 2018 roku.

Poważna wpadka Radomiaka

Radomiak Radom zakończył jesień w kiepskich nastrojach. Co prawda piłkarze Jerzego Cyraka przezimują na czwartej lokacie, ale oddech konkurencji na plecach jest już odczuwalny.

Osłabiony Radomiak z ważnym zwycięstwem

Podopieczni Jerzego Cyraka wygrali 2:1 z GKS Bełchatów, choć przez 50 minut musieli sobie radzić w zdekompletowanym składzie.

Radomiak przegrał w Puławach

Sebastian Madejski stanął na drodze Radomiakowi do wywiezienia punktów z Puław. Bramkarz Wisły był nieomylny w interwencjach.

Pojedynek z wiatrem bez rozstrzygnięcia

Hit 15 kolejki rozgrywek 2 Ligi nie wyłonił nowego lidera. Przy niemal pełnych trybunach na obiekcie MOSiR w Radomiu - Radomiak bezbramkowo zremisował z Wartą Poznań.

Wygrana na trudnym terenie

Podopieczni Jerzego Cyraka powrócili na zwycięską ścieżkę. Radomiak wygrał 2:1 w Elblągu.