III-ligowy finał

W finale Pucharu Polski MZPN zmierzą się rezerwy Legii Warszawa i Victoria Sulejówek.

Podopieczni Krzysztofa Dębka wygrali 2:1 z IV-ligową Mławianką Mława. Na główkę Michała Górala w końcówce pierwszej połowy szybko odpowiedział doświadczony Maciej Rogalski, który odnalazł się po rzucie rożnym. W końcówce awans III-ligowcowi zapewnił Piotr Cichocki.

Arcyciekawy przebieg miał mecz Victorii ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W 31 minucie na tablicy wyników w Sulejówku widniały dwie trójki. Później piłkarze obu drużyn uspokoili się. W 80 minucie zabójczy cios zadał Wojciech Wocial, który tym samym skompletował hat tricka.

Finał został zaplanowany na 23 maja, ale tego dnia gra III liga...