Dublet Cafu i awans

Legia Warszawa bez większych problemów zapewniła sobie miejsce w najlepszej ósemce Pucharu Polski.

Wojskowi przez całą pierwszą połowę mieli zdecydowaną przewagę. Legia była o klasę, albo i dwie, lepsza od mającego problemy Chrobrego Głogów. Po pół godzinie gry przewagę Legii udokumentował Michał Kucharczyk, a pięć minut później o spokój zadbał aktywny Cafu.

W drugiej połowie Chrobry z rzadka atakował. Legia kontrolowała przebieg spotkania. W końcówce dublet ustrzelił Cafu, ustalając wynik na 3:0. W piątek mistrzowie Polski poznają ćwierćfinałowego rywala.

05.12.18, 20:30 - Głogów
1/8 finału PP: Chrobry Głogów - Legia Warszawa 0:3 (0:2)
Bramki: Kucharczyk 31, Cafu 36, 82
Legia: Majecki - Stolarski, Wieteska, Remy, Hlousek - Vesović (46 Pasquato), Cafu, Philipps, Hamalainen (70 Radović), Kucharczyk (72 Szymański) - Kulenović