Kto poprowadzi mecze 1/8 finału PP?

We wtorek, środę i czwartek czekają nas emocje w 1/8 finału Pucharu Polski. Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę sędziów, którzy poprowadzą spotkania.

Mecze 1/8 finału Pucharu Polski rozpoczniemy we wtorek o godzinie 13:30 starciem Puszczy Niepołomice z Wisłą Płock, które poprowadzi Zbigniew Dobrynin z Łodzi. O 17:00 Śląsk Wrocław podejmie Miedź Legnica, a sędzią spotkania będzie Piotr Lasyk z Bytomia. Z kolei o 20:30 Krzysztof Jakubik z Siedlec będzie sędziował mecz Arki Gdynia z Jagiellonią Białystok.

W środę czekają nas kolejne trzy spotkania. O 12:15 Wisła Sandomierz zagra z Odrą Opole, a spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek ze Stalowej Woli. O 17:00 Tomasz Musiał będzie rozjemcą starcia Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z Lechią Gdańsk, natomiast Jarosław Przybył z Kluczborka będzie sędziował mecz Chrobrego Głogów z Legią Warszawa.

1/8 finału Pucharu Polski zakończymy w czwartek. O 12:15 Rozwój Katowice podejmie Górnika Zabrze, a spotkanie poprowadzi Artur Aluszyk ze Szczecina. Z kolei Łukasz Szczech z Warszawy został przydzielony do meczu Wigry Suwałki - Raków Częstochowa.

 

pgol, PilkaNozna.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje