Legia w 1/16 finału Pucharu Polski

Warszawska Legia uzyskała awans do 1/16 finału Pucharu Polski. We wtorkowym meczu I rundy tych rozgrywek zespół prowadzony przez trenera Ricardo Sa Pinto wygrał 1:0 z Chojniczanką Chojnice na wyjeździe.

Jedyny gol wtorkowych zawodów rozegranych w Chojnicach padł podczas pierwszej połowy. W 27 minucie gry Cafu z prawego skrzydła dośrodkował w pole karne gospodarzy, a tam Michał Pazdan efektownym uderzeniem głową nie dał szans Radosławowi Janukiewiczowi.

Dla Pazdana, który w stołecznym klubie występuje już od trzech lat, to pierwszy gol strzelony w barwach Wojskowych!

W końcówce spotkania Legia oddała inicjatywę Chojniczance. Pierwszoligowiec kilkukrotnie poważnie zagroził bramce strzeżonej przez Arkadiusza Malarza, jednak ostatecznie nie zdołał doprowadzić do dogrywki.

25.09.18, 17:40 - Chojnice
I liga: Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Pazdan 27
Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 41. Paweł Stolarski, 55. Artur Jędrzejczyk, 2. Michał Pazdan, 5. Mateusz Hołownia - 53. Sebastian Szymański, 26. Cafu, 24. Andre Martins, 32. Miroslav Radović (58, 18. Michał Kucharczyk), 21. Dominik Nagy - 19. Jose Kante (42, 27. Carlitos)