III-ligowy finał

W finale Pucharu Polski na szczeblu MZPN zmierza są się III-ligowcy. Po półfinałach na placu boju pozostały Energia Kozienice i Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Beniaminek z Kozienic potrzebował dogrywki, aby wykazać wyższość nad IV-ligową Spartą Jazgarzew. Energia objęła prowadzenie po uderzeniu Damiana Stanisławskiego. Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Emil Wrażeń. Pomimo szans z obu stron w drugiej połowie bramek zabrakło. Piłkarze Artura Kupca dokończyli dzieła w dogrywce. Najpierw Bartosz Kozicki, a następnie Konrad Paterek zapewnili kozieniczanom miejsce w finale.

W drugim półfinale nowodworski Świt okazał się lepszy od Błękitnych w Raciążu. Bohaterem biało-zielonych okazał się Piotr Krawczyk, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Dawidowi Krętowi. Błękitni nie zdołali odrobić jednobramkowej straty.

Finał zostanie rozegrany 25 maja. Miejsce jego rozegrania nie jest jeszcze znane.

1/2 finału PP MZPN:
Błękitni Raciąż - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: P. Krawczyk 58

Sparta Jazgarzew - Energia Kozienice 1:3 pd. (1:1, 1:1, 1:2)
Bramki: Wrażeń 45 - Stanisławski 27, Kozicki 93, Paterek 119


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
+1 #3 mks 2016-05-13 08:05
Brawo Maro gościu że Sparty chyba jest cnotliwym pedalkiem i nie potrafi przełknąć porażki porostu Energia grała do końca i masz rację była najlepsza w 4 lidze no cóż 3 liga to jest wyższy poziom i trzeba się zbrojc a energia tej kasy nie ma i widać tylko wolę walki chłopaków. Poldeusz poczytaj sobie o piłce trochę
Cytować
 
 
+1 #2 maro 2016-05-12 20:08
Poldeusz widzę że za mądry to ty nie jesteś. Energia gra w 3 lidze po tym jak wygrała rozgrywki na 4 ligowym poziomie. Byli po prostu w tedy najlepsi a że teraz im nie idzie to trudno. Taki jest sport. My też chętnie czekamy na mecze z twoją Spartą. I nie płaczemy jak ty. Bo przegrywać też trzeba umieć. Patałachu.
Cytować
 
 
-2 #1 Poldeusz 2016-05-12 13:40
Nie słyszałem nic na temat obserwatora z ramienia PZPN-u,a przydałby się na pewno aby ocenić pracę sędziów-szczegó lnie p.Urbana. Wyniku by wprawdzie nie zmieniono ale być może sędziowie sędziowali by półkę niżej ku przestrodze dla innych.Bo jak można tolerować u jednych zagrania typu KARATE a u innych nie,rękę w polu karnym (przecież to PP a nie gra podwórkowa)czy też z premedytacją wykonany faul li tylko na żółtko. Takie sędziowanie utwierdza mnie w przekonaniu,że albo nadal drukują mecze albo są bezmyślnymi GAMONIAMI. Być może trzeba przeprowadzać im ci jakiś czas weryfikacje. Sądzę,że piłkarze Sparty będą z niecierpliwości ą oczekiwali spotkań ligowych z Energią-bo prezentują poziom tej półki a to że są w 3-lidzę to dziwne trzeba by było przejrzeć materiały filmowe pod kątem sędziowania i ich awansu. Z piłkarskim pozdrowieniem.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje