Skład - Polonia Warszawa [Polonia W.]

Polonia Warszawa

 Informacje o zespole
Mistrzostwo Polski: (2) 1946, 2000
Wicemistrzostwo Polski: (3) 1921, 1926, 1998
Puchar Polski: (2) 1952, 2001
Puchar Ligi Polskiej: (1) 2000
Superpuchar Polski: (1) 2000

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Jan Balawejder Poland, Republic of Jan Balawejder   22-09-1998 (19) 0 0 0 0 0 0 0
Michał Brudnicki Poland, Republic of Michał Brudnicki   03-02-1997 (20) 9 9 0 0 0 0 2
Przemysław Kazimierczak Poland, Republic of Przemysław Kazimierczak   22-02-1988 (29) 16 16 0 0 0 0 1
Tomasz Kucz Poland, Republic of Tomasz Kucz   06-07-1999 (18) 0 0 0 0 0 0 0
Michał Dudek Poland, Republic of Michał Dudek   30-12-1994 (22) 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 0 0 3
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Piotr Augustyniak Poland, Republic of Piotr Augustyniak   23-10-1989 (27) 22 19 3 3 4 0 5
Marcin Bochenek Poland, Republic of Marcin Bochenek   28-05-1991 (26) 3 2 1 0 1 0 0
Gerard Boruń Poland, Republic of Gerard Boruń   07-03-1995 (22) 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Choroś Poland, Republic of Daniel Choroś   25-07-1997 (20) 4 2 2 2 0 0 1
Jan Dźwigała Poland, Republic of Jan Dźwigała   25-03-1994 (23) 19 10 10 8 3 0 3
Adam Grzybowski Poland, Republic of Adam Grzybowski   29-08-1988 (29) 14 8 6 3 0 1 2
Grzegorz Janiszewski Poland, Republic of Grzegorz Janiszewski   13-06-1996 (21) 11 9 2 1 0 0 3
Bazyli Kokot Poland, Republic of Bazyli Kokot   10-06-1996 (21) 5 5 0 1 0 0 1
Andrzej Krajewski Poland, Republic of Andrzej Krajewski   22-09-1995 (22) 11 10 1 1 0 0 1
Donatas Nakrosius Lithuania, Republic of Donatas Nakrosius   17-02-1991 (26) 14 14 0 2 1 1 5
Kamil Tomas Poland, Republic of Kamil Tomas   04-05-1991 (26) 14 14 0 1 1 0 3
Bartłomiej Urbański Poland, Republic of Bartłomiej Urbański   15-05-1998 (19) 7 6 1 4 1 0 2
Grzegorz  Wojdyga Poland, Republic of Grzegorz Wojdyga   08-08-1987 (30) 29 29 0 0 3 0 7
Bartosz Wybraniec Poland, Republic of Bartosz Wybraniec   30-05-1996 (21) 3 2 1 0 1 0 1
Całkow. 15 2 37
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Grzegorz Arłukowicz Poland, Republic of Grzegorz Arłukowicz   11-02-1992 (25) 14 11 4 6 1 1 5
Maksymilian Brzosko Poland, Republic of Maksymilian Brzosko   29-03-1997 (20) 1 0 1 0 0 0 0
Aleksander Giczela Poland, Republic of Aleksander Giczela   21-01-1996 (21) 1 0 1 0 0 0 0
Michał Gwiazda Poland, Republic of Michał Gwiazda   19-08-1993 (24) 9 5 4 3 0 0 2
Igor Jaszczak Poland, Republic of Igor Jaszczak   17-11-1995 (21) 1 0 1 1 0 0 0
Dawid Klepczyński Poland, Republic of Dawid Klepczyński   02-08-1991 (26) 10 3 7 1 0 0 0
Marcin Kluska Poland, Republic of Marcin Kluska   22-04-1996 (21) 8 1 7 1 1 0 1
Filip Kowalczyk Poland, Republic of Filip Kowalczyk   17-05-1996 (21) 6 2 4 2 0 0 0
Sebastian Pindor Poland, Republic of Sebastian Pindor   17-10-1996 (21) 1 0 1 0 0 0 0
Przemysław Płacheta Poland, Republic of Przemysław Płacheta   23-03-1998 (19) 12 3 9 2 2 0 3
Aleksander Tomaszewski Poland, Republic of Aleksander Tomaszewski   29-01-1995 (22) 28 17 12 14 2 0 4
Całkow. 21 3 52
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Konrad Cichowski Poland, Republic of Konrad Cichowski   07-04-1995 (22) 15 10 4 10 2 0 3
Bartosz Niksiński Poland, Republic of Bartosz Niksiński   05-04-1994 (23) 16 10 6 9 0 0 1
Krystian Pieczara Poland, Republic of Krystian Pieczara   12-04-1989 (28) 27 23 4 8 10 0 4
Mateusz Weśniuk Poland, Republic of Mateusz Weśniuk   02-09-1996 (21) 1 0 1 0 0 0 0
Michał Zapaśnik Poland, Republic of Michał Zapaśnik   19-07-1988 (29) 16 12 4 6 1 0 1
Całkow. 34 3 61

Dodatkowe informacje