Stokowiec: Łukasz do kadry!

- Pół żartem – pół serio zgłaszam oficjalny wniosek o sprawdzenie Łukasza Teodorczyka w kadrze, oby mu tylko to nie zaszkodziło (śmiech) - wyznał po wygranym meczu z Koroną Kielce opiekun Polonii Warszawa Piotr Stokowiec.

Łukasz Teodorczyk był niekwestionowanym bohaterem starcia z Koroną. Piłkarz Czarnych Koszul zdobył dwa gole, a szczególnie drugi był niezwykle rzadkiej urody. Uwagi Stokowca wcale nie muszą być więc taki bezpodstawne i niewykluczone, że piłkarz dostanie powołanie na mecz z Urugwajem.

- W ciągu tygodnia Łukasz nie trenował trzy dni, ale tak się pali do gry, że jakimś cudem zniknęło naderwanie mięśnia. Mieliśmy trochę problemów w tygodniu, bo Paweł Wszołek przychodził na treningi z gorączką. Spodziewaliśmy się, że to nie będzie łatwy mecz. Korona bardzo mądrze przeciwstawiła się nam taktycznie - powiedział Stokowiec.

- Agresywnie grali na naszych dwóch napastników i niewiele mogliśmy wskórać. To nie jest tak, że będziemy zawsze zdobywali po 20 bramek. Cieszy jednak to, że stworzyliśmy sporo sytuacji. Taktycznie ciężki mecz, ale poradziliśmy sobie i strzeliliśmy dwie bramki. Nie ma powodów do narzekań i nie mam zamiaru krytycznie oceniać zespołu - dodał.

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje