Efektowne zwycięstwo Polonii

Krystian Pieczara nie przestaje strzelać, a Polonia nie przestaje wygrywać. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka wygrali 4:0 z GKS Wikielec.

Polonia nie zlekceważyła rywala, zagrała na swoim - coraz wyższym - poziomie i wygrała 4:0. W pierwszej połowie Czarne Koszule po kilku niemrawych minutach wypracowały sobie przewagę. Jej efektem było trafienie aktywnego Mariusza Marczaka z około 16 metrów. Piłkarze Chrobaka wyciągnęli wnioski z poprzednich spotkań i uszczelnili obronę.

Po zmianie stron Polonia regularnie karciła outsidera z Wikielca. Bartosz Wiśniewski przełamał się w rundzie wiosennej, Pieczara zdobył szóstą bramkę w czwartym meczu od powrotu z ŁKS, zaś Przemysław Szabat w końcówce ustalił wynik na 4:0.

W środę Polonia zagra w Mazowieckim Pucharze Polski z rezerwami Pogoni Siedlce. Początek wyjazdowego meczu o 16:30.

06.04.17, 18:00 - Wikielec
III liga: GKS Wikielec - Polonia Warszawa 0:4 (0:1)
Bramki: Marczak 24, Wiśniewski 50, Pieczara 68, Szabat 90
Polonia: Balawejder - Bochenek, Choroś, Szabat, Wojdyga - Wiśniewski (68 Zych), Kluska, Gawron (74 Olczak), Marczak, Sauczek (63 Małek) - Pieczara (76 Chałas)