"Polonia to zespół wiosny"

Jerzy Engel był gościem magazynu sportowego "Radia dla Ciebie". Prezes wypowiedział się na temat transferów, przygotowań do rundy wiosennej i budowy stadionu.

Polonia pozyskała zimą Daniela Gołębiewskiego i Rafała Zembrowskiego. - Cieszę się, że obaj zdecydowali się przyjść do Polonii, ponieważ występowali w wyższej lidze. Mieli w sercu chęć występowania w jeszcze wyższej, ale zdecydowali się przyjąć naszą filozofię budowania klubu. Uwierzyli, że mogą z naszą drużyną awansować najpierw do I ligi, a następnie do ekstraklasy. To dwa bardzo duże wzmocnienia zespołu - stwierdził Jerzy Engel.

Po rundzie jesiennej Czarnej Koszule plasują się w strefie spadkowej. Czy prezes Polonii jest spokojny o utrzymanie w II lidze? - Polonia jest zespołem wiosny. Na poziomie III-ligowym zastanawiano się czy w ogóle się utrzymamy, a tymczasem udało się awansować. W tym roku trener Gołaszewski jeszcze zwiększył obciążenia w czasie przygotowań. Mam nadzieję, że zespół będzie dobrze przygotowany do startu - wyraził swoje oczekiwania prezes Czarnych Koszul.

Polonia marzy o nowym stadionie. Wizja działaczy klubu i architektów powoli urealnia się. - Nasz projekt już został zaakceptowany przez dwa podstawowe biura, a ponadto zastrzeżeń do niego nie zgłosił wojewoda mazowiecki. Najtrudniejsze negocjacje dotyczyły wejścia na stadion od strony Bonifraterskiej. (...) W gestii Rady Warszawy leży decyzja o 30-letnie dzierżawie terenów przy Konwiktorskiej - zapowiedział Engel.


źródło: własne / Radio dla Ciebie
MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
0 #2 ADI 2017-01-31 17:21
Bo władze legii od zawsze liżą dupsko każdej władzy teraz będą lizać dla PIS bo PO już nie u władzy .Taka kurtyzana polskiego futbolu.
Cytować
 
 
0 #1 jaro 2017-01-31 16:10
Wogle miasta nierozumiem ..chca postawic za swoje na terenie od wiekow nalezacych do poloni I tylko pszez komune zabranych poloni..... w dodatku w warszawie z 7 klubow na szczeblu centralnym zostalo dwa
jeden dostal prezent za 500 mil a drugi umiera I miasto tylko zuca klody pod nogi zamiast pomoc..
polonio oby sie udalo bo ze sie nalezy to cala polska wie tylko nie wladze warszawy.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje