Wysokie zwycięstwo Polonii

Polonia Warszawa rozpoczęła przygotowania do nowej rundy od towarzyskiego spotkania z Motorem Lublin. Podopieczni Igora Gołaszewskiego pokonali dziewiątą drużynę III ligi aż 7:0.

Mecz został rozegrany w Warszawie, na bocznym boisku Polonii. Dosyć szybko gospodarze wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu bramkarza gości. Przed przerwą bramki zdobyli jeszcze Danielowie: Gołębiewski i Choroś, dlatego do szatni „Czarne Koszule” schodziły z trzybramkową przewagę.

Na drugą połowę Poloniści wyszli w zupełnie zmienionym składzie. Rezerwowi pokazali się jednak z dobrej strony, strzelając kolejne cztery bramki. Ich autorami byli Przemysław Szabat, Michał Zapaśnik oraz Mateusz Małek, który do siatki Motoru trafił dwa razy.

W barwach Polonii pierwszy mecz po powrocie zagrali nowi-starzy zawodnicy, czyli Gołębiewski i Rafał Zembrowski. W drugiej połowie na boisku pojawił się testowany bramkarz. W składzie „Czarnych Koszul” zabrakło za to Mariusza Marczaka, Bartosza Wiśniewskiego i Dominika Puska.

28.01.17, 13:00 – Warszawa
Sparing: Polonia Warszawa – Motor Lublin 7:0 (3:0)
Bramki: Paweł Socha (s), Daniel Gołębiewski, Daniel Choroś, Przemysław Szabat, Michał Zapaśnik, Mateusz Małek x2
Polonia: (I połowa) Mateusz Tobjasz - Marcin Bochenek, Daniel Choroś, Rafał Zembrowski, Grzegorz Wojdyga, Krystian Pieczara, Piotr Ćwik, Piotr Kosiorowski, Marcin Kluska, Fabian Pawela, Daniel Gołębiewski (II połowa) zawodnik testowany - Przemysław Szabat, Bazyli Kokot, Karol Worach, Piotr Petasz, Michał Oświęcimka, Donatas Nakrošius, Mateusz Małek, Mariusz Wierzbowski, Cezary Sauczek, Michał Zapaśnik