Polonia lepsza od Legii II

III-ligowe derby Warszawy zakończyły się zwycięstwem Polonii Warszawa. Kibice Czarnych Koszul mieli powody do zadowolenia, nie tylko z powodu wyniku.

Ważny dzień dla Polonii

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej poinformowano o wynikach konkursu na projekt ośrodka Polonii Warszawa.

Kiedy i gdzie Polonia zagra z Olimpią?

Polonia Warszawa ma problem z meczem 28 kolejki. Planowane spotkanie z Olimpią Zambrów nie może odbyć się na Konwiktorskiej w planowanym terminie.

Powrót bez punktów ze Skierniewic

Mimo świetnego początku, Polonia Warszawa przegrywa wyjazdowe spotkanie z Unią Skierniewice 1:2. Czarne Koszule wciąż czekają na pierwsze ligowe zwycięstwo w tym roku.

Małe derby dla Ursusa

Ursus Warszawa wygrał 2:0 przy Konwiktorskiej. Traktorki dzięki zwycięstwu z Polonią oddaliły się od strefy spadkowej.

Zembrowski w Legionovii

Rafał Zembrowski przeniósł się z Polonii Warszawa do Legionovii Legionowo. 27-letni piłkarz ostatnio zmagał się ze skutkami kontuzji.

Wisła na remis z Polonią

Wisła Płock w meczu bez udziału publiczności zremisowała 1:1 z Polonią Warszawa.

III-ligowe derby Warszawy znowu przełożone?

Spotkanie Polonii Warszawa z Legią II Warszawa może zostać przełożone po raz drugi. Nowy termin nie jest jeszcze znany.

Czy Polonia wyjdzie na prostą?

Polonia Warszawa od dłuższego czasu zmaga się z problemami finansowymi. Aktualny prezes Piotr Kaluba poinformował na Twitterze, że trwają rozmowy z dwoma potencjalnymi sponsorami.

Emocje do końca

Po emocjonującej drugiej połowie Victoria Sulejówek podzieliła się punktami z Polonią Warszawa. Gospodarze byli bliscy zwycięstwa, ale w ostatnich minutach Czarne Koszule doprowadziły do wyrównania.