Na półmetku: Polonia Warszawa

Czarne Koszule mogą żałować, że jesienne granie już się zakończyło. Świetna dyspozycja w końcówce rundy wywindowała klub z Warszawy na pozycję wicelidera.

Czytaj więcej: Na półmetku: Polonia Warszawa

Wyjątkowy sparing przy Konwiktorskiej

W sobotnie popołudnie Czarne Koszule rozegrały mecz towarzyski z niecodziennym rywalem. Do Warszawy przyjechał zespół PFC Victoria London.

Czytaj więcej: Wyjątkowy sparing przy Konwiktorskiej

Zwycięska passa trwa

Polonia Warszawa wygrała z Mazurem Ełk 3:0, zwyciężając w czwartym kolejnym meczu bez straty bramki. Ozdobą spotkania było piękne trafienie Piotra Maślanki.

Czytaj więcej: Zwycięska passa trwa

Wyjątkowy mecz przy Konwiktorskiej

Polonia Warszawa tydzień po zakończeniu III-ligowych zmagań rozegra sparing z Victorią Londyn.

Czytaj więcej: Wyjątkowy mecz przy Konwiktorskiej

Polonia gromi Huragan

W piątkowy wieczór Polonia Warszawa nie dała szans Huraganowi Morąg, pokonując go 6:0. Czarne Koszule kontynuują świetną serię, wygrywając szóste spotkanie w ostatnich siedmiu kolejkach.

Czytaj więcej: Polonia gromi Huragan

Polonia bez litości

W pojedynku dwóch mazowieckich drużyn górą Polonia Warszawa. O zwycięstwie nad Świtem Nowy Dwór Mazowiecki zdecydowały wyrachowanie i skuteczność piłkarzy Czarnych Koszul.

Czytaj więcej: Polonia bez litości

Polonia nie rozczarowała

Polonia Warszawa zgodnie z oczekiwaniami pokonała ostatni w tabeli ŁKS Łomża. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Krystian Pieczara.

Czytaj więcej: Polonia nie rozczarowała

Wyjazdowy remis

Czarne Koszule wywiozły jeden punkt z wyjazdowego spotkania ze Zniczem Biała Piska. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka mogą mówić o dużym szczęściu.

Czytaj więcej: Wyjazdowy remis

Bohater Pieczara

Po zaciętym, wyrównanym spotkaniu Polonia Warszawa wywozi 3 punkty z Zambrowa. Jedyną bramkę dla Czarnych Koszul zdobył pięknym uderzeniem z rzutu wolnego Krystian Pieczara.

Czytaj więcej: Bohater Pieczara

Długo wyczekiwane zwycięstwo

W niedzielne popołudnie Polonii Warszawa udało się przerwać fatalną passę czterech porażek z rzędu. Czarne Koszule pokonały na własnym stadionie Pelikan Łowicz 2:1.

Czytaj więcej: Długo wyczekiwane zwycięstwo

Dodatkowe informacje