Mecz na szczycie w Grodzisku Mazowieckim

"Nie siedź w domu przyjdź na Pogoń" - takim hasłem do przybycia na stadion zachęcają swoich kibiców włodarze i zawodnicy grodziskiej Pogoni. Chodzi oczywiście o spotkanie na szczycie, w którym zmierzą się aktualnym liderem i wiceliderem - Pogonią Grodzisk Mazowiecki a Mazovią Mińsk Mazowiecki. 

Nikt w Grodzisku Mazowieckim nie wyobraża sobie, że Pogoń nie awansuje do III ligi. Aby tak się stało potrzebne są kolejne zwycięstwa. W siedmiu pozostałych kolejkach na dobrą sprawę wszystko może się zdarzyć. Po najbliższej kolejce sporo się może wyjaśnić. W przypadku zwycięstwa gospodarzy i ewentualnej przegranej Ciechanowa przewaga nad Mazovią wzrośnie do 11 punktów na sześć kolejek przed końcem. Pogoń będzie miała również dopisane 3 oczka w starciu z Tęczą Łyse, która wycofała się z rozgrywek. Wygrana da zatem komfort przed kolejnymi meczami.

Waga meczu będzie ogromna, więc nikogo nie trzeba dodatkowo motywować. Zarówno podopieczni Krzysztofa Chrobaka, jak i ekipa gości prowadzona przez Roberta Gójskiego wyjdą na to spotkanie w najmocniejszych składach. Spore oczekiwania po obu stronach są związane z liderami. W drużynie gospodarzy z Damianem Jaroniem, który imponuje skutecznością, zaś w Mazie z równie utalentowanym Sebastianem Kaczyńskim.

W środę 17 maja, przy al. Mokronoskich 4 dojdzie do walki na całego o baraże do III ligi! Czy Pogoń na ostatniej prostej ucieknie na tyle rywalom, że zapewni sobie walkę o baraże? A może to Mazovia wyrwie punkty na ciężkim terenie w Grodzisku Mazowieckim i zbliży się do lidera? Początek hitu wiosny w środę o 17:30!

17.05.2017, 17:30 - Grodzisk Mazowiecki, al. Mokronoskich 4
IV liga: Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazovia Mińsk Mazowiecki

 

Marcin CZARNOWSKI

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje