Baraże coraz bliżej

Ogromny krok w stronę III ligi postawili piłkarze grodziskiej Pogoni. Piłkarze Krzysztofa Chrobaka wygrali 5:0 z Podlasiem Sokołów Podlaski.

Poza strzelonymi 5 bramkami na własnym terenie obyło się bez pięknego futbolu i składnych akcji. Słabe w tym dniu Podlasie bardziej się broniło niż wyprowadzało akcję ofensywne, a Pogoń marnowała zamiast powiększać dorobek bramkowy tego dnia. Strzelanie rozpoczął Damian Jaroń w 23 minucie, zdobywając bramkę z rzutu karnego. Jak się później okazało taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej odsłony. Po przerwie mocnym akcentem rozpoczęła Pogoń, a konkretnie Jakub Kołaczek, który już w 47 minucie podwyższył prowadzenie. Worek się rozwiązał, a goście nie byli w stanie nic zrobić. Kolejne trafienia zaliczyli Michał Strzałkowski, który pokonał bramkarza rywali 2 razy i Paweł Czarnecki.

29.04.2017, 15:00 - Grodzisk Mazowiecki
IV liga: Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski 5:0 (1:0)
Bramki: Jaroń 23 k, Kołaczek 47, Strzałkowski 60, 87, Czarnecki 80
Pogoń: Balawajder - Krajewski, Panufnik, Czarnecki, Żółtowski - Kamiński, Enow, Kołaczek, Jaroń - Strzałkowski, Wilanowski