Pogoń dopięła swego

Po efektownej wygranej w Sochaczewie z miejscową Bzurą 6:1 i remisach Mazovii oraz MKS Ciechanów, grodziska Pogoń jest już pewna gry w barażach do III ligi. 

Czytaj więcej: Pogoń dopięła swego

Pogoń pewna gry w barażach o III ligę

Podopieczni Krzysztofa Chrobaka po efektownym zwycięstwie 6:1 z Bzurą Chodaków zapewnili sobie miejsce w barażowym dwumeczu, decydującym o awansie do III ligi.

Czytaj więcej: Pogoń pewna gry w barażach o III ligę

Lekka zadyszka na ostatniej prostej

W 32 kolejce grodziska Pogoń zremisowała 1:1 z Hutnikiem Warszawa. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, ale cały mecz opiewał bardziej na bronieniu się gospodarzy niż na jakimkolwiek stwarzaniu przez nich okazji.

Czytaj więcej: Lekka zadyszka na ostatniej prostej

Pogoń lepsza w hicie wiosny

Pogoń pokonała 1:0 Mazovię w hicie 31 kolejki IV ligi grupy północnej. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka mogą powoli szykować się na baraż o III ligę. 

Czytaj więcej: Pogoń lepsza w hicie wiosny

Mecz na szczycie w Grodzisku Mazowieckim

"Nie siedź w domu przyjdź na Pogoń" - takim hasłem do przybycia na stadion zachęcają swoich kibiców włodarze i zawodnicy grodziskiej Pogoni. Chodzi oczywiście o spotkanie na szczycie, w którym zmierzą się aktualnym liderem i wiceliderem - Pogonią Grodzisk Mazowiecki a Mazovią Mińsk Mazowiecki. 

Czytaj więcej: Mecz na szczycie w Grodzisku Mazowieckim

Zwycięska passa trwa w najlepsze

W Grodzisku innego scenariusza jak awans do III ligi nikt nie przyjmuje do wiadomości. Sami piłkarze dają najwięcej powodów do takiego myślenia wygrywając mecz za meczem i umacniając się na fotelu lidera. Wczorajszy mecz rozegrany w Łomiankach Pogoń wygrała 3:1.

Czytaj więcej: Zwycięska passa trwa w najlepsze

Zwycięstwo po męczarniach

Grodziska Pogoń poradziła sobie Mławiankę Mława. Z trybun można było zauważyć wyraźne braki kadrowe w ekipie z Mławy, ale na boisku, przynajmniej w pierwszej połowie, żadnych braków nie dało się odczuć.

Czytaj więcej: Zwycięstwo po męczarniach

Niespodziewana strata punktów

Grodziska Pogoń niespodziewanie zremisowała z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 1:1. Szczęśliwie dla grodziszczan swoje punkty stracił również MKS Ciechanów, dzięki czemu przewaga punktowa lidera nadal wynosi siedem punktów.

Czytaj więcej: Niespodziewana strata punktów

Baraże coraz bliżej

Ogromny krok w stronę III ligi postawili piłkarze grodziskiej Pogoni. Piłkarze Krzysztofa Chrobaka wygrali 5:0 z Podlasiem Sokołów Podlaski.

Czytaj więcej: Baraże coraz bliżej

Pogoń ucieka rywalom

Grodziska Pogoń rozsiadła się na fotelu lidera IV ligi grupy północnej. W meczu 27 kolejki rozgrywanym w Wyszkowie, pewnie pokonała miejscowy Bug 4:1.

Czytaj więcej: Pogoń ucieka rywalom

Dodatkowe informacje