Pilica poszła za ciosem

Piłkarze Pilicy Białobrzegi przygotowują się do nowego sezonu. Podopieczni Tomasza Grzywny są obecnie w świetnej formie. W miniony weekend pokonali Huragan Wołomin aż 5:0. Przed drużyną jeszcze dwa mecze sparingowe. - Wszystko idzie w dobrym kierunku - podkreśla prezes Pilicy Białobrzegi, Jacek Kacprzak.

Drużyna Tomasza Grzywny po wygranej z Granatem Skarżysko-Kamienna pokonała 5:0 Huragan Wołomin. - Takie zwycięstwo musi cieszyć. W meczu z Huraganem mieliśmy przewagę - przyznaje prezes Kacprzak. Trzeba podkreślić, że w tym pojedynku gole zdobyli piłkarze, którzy odgrywają bardzo ważną rolę w szeregach ambitnego IV-ligowca.

Nasz rozmówca nie kryje, że do tej pory na wysokości zadania stanął przede wszystkim trener Grzywna. - Tomasz Grzywna znalazł wspólny język z piłkarzami. Jest dobrym trenerem. Nasza drużyna ciężko pracuje. Zobaczymy, jak to przełoży się na wyniki w lidze - zaznacza Kacprzak.

Przed Pilicą Białobrzegi jeszcze dwie konfrontacje sparingowe w obecnym okresie przygotowawczym. Zespół zmierzy się z drużynami z Ząbek oraz Grójca.

 

Marcin KAŹMIERSKI

Dodatkowe informacje