Przedwiośnie: Pilica Białobrzegi

W rundzie jesiennej Pilica była dostarczycielem punktów dla rywali. Czy nadchodzące tygodnie będą bardziej udane dla drużyny z Białobrzegów?

SYTUACJA WYJŚCIOWA

Dramatyczna. W rundzie jesiennej Pilica zgromadziła tylko 13 punktów. Zaledwie cztery zwycięstwa w 17 meczach to bilans daleki od ideału. Władze Pilicy - pomimo słabych wyników - zachowały spokój i nie zwolniły Mirosława Siary.

ZIMOWE ROSZADY

Kadra Pilicy została zimą solidnie wzmocniona - przynajmniej w teorii. Powroty Kamila Hernika, Zbigniewa Obłuskiego oraz Arkadiusza Oziewicza powinny poprawić rezultaty białobrzeżan. Martwi brak realnych wzmocnień linii defensywnej.

JAK BĘDZIE?

Kadra biało-czerwonych prezentuje się dobrze, jednak straty poniesione jesienią wydają się niemożliwe do odrobienia. Terminarz nie jest sprzymierzeńcem Pilicy na początku wiosny - wyjazdowych meczów z Sokołem i ŁKS oraz derbowych spotkań z Oskarem i Bronią. Już po tych spotkaniach będzie można ocenić czy drużyna Siary ma choć cień szansy na utrzymanie.

Przewidywany skład: Bolek - Rawski, Moryc, Białecki, Karasek - Hernik, Oziewicz, Filipowicz, Jaszczak, Obłuski - Rudnicki

Nasz typ: 10-12 miejsce na koniec sezonu


MazowieckaPiłka.pl

Dodatkowe informacje