Szlagier dla Pilicy

W środę, 14 sierpnia rozpoczął się nowy sezon w IV lidze. Powody do zadowolenia ma choćby Pilica Białobrzegi, która w Pionkach pokonała 3:1 miejscowy Proch. Dwa gole dla gości zdobył niezawodny napastnik, Michał Kucharczyk. Komplet punktów na inaugurację, to świetny prognostyk na przyszłość.

Pilica była faworytem konfrontacji w Pionkach i zgodnie z oczekiwaniami pokonała beniaminka. A co o meczu z Prochem sądzi prezes Pilicy Białobrzegi, Jacek Kacprzak? - Cieszy wynik, ale gra mojej drużyny była trochę słabsza. To dopiero pierwszy mecz. Generalnie najważniejsze są trzy punkty - mówi Kacprzak.

Nie ma wątpliwości, bohaterem okazał się niezawodny Michał Kucharczyk. Napastnik wpisał się na listę strzelców dwukrotnie. - Michał dobrze wywiązał się z zadania zdobywania goli - cieszy się nasz rozmówca. Sternik docenia także postawę rywala z Pionek. - Proch jest solidną drużyną. Uważam, że w tej lidze będzie zdobywał punkty - zaznacza Jacek Kacprzak.

Bardzo ciekawie zapowiadają się kolejne mecze, które rozegra Pilica. Już niebawem bój z Victorią Sulejówek. - Myślę, że IV liga w obecnym sezonie będzie ciekawa - przewiduje prezes Pilicy Białobrzegi.

 

Marcin KAŹMIERSKI

Dodatkowe informacje