Pilica chce wrócić na właściwe tory

Piłkarze Pilicy Białobrzegi w obecnym sezonie ligowym mają na swoim koncie dziewięć punktów. Odnieśli trzy zwycięstwa i doznali jednej porażki.

Czytaj więcej: Pilica chce wrócić na właściwe tory

Od zwycięstwa do zwycięstwa

Piłkarze Pilicy Białobrzegi w zmaganiach ligowych kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Pokonali już trzech rywali i z pewnością nie powiedzieli ostatniego słowa. W miniony weekend podopieczni Tomasza Grzywny zdobyli komplet punktów w Warce, wygrywając 3:1. Przed Pilicą konfrontacja ze Zniczem II Pruszków.

Czytaj więcej: Od zwycięstwa do zwycięstwa

Pilica rozpoczyna pucharowe granie

W dniach 27-28 sierpnia będą rozgrywane mecze drugiej rundy Mirax Pucharu Polski. Do rywalizacji przystąpi choćby Pilica Białobrzegi. Ekipa Tomasza Grzywny zmierzy się z Blaskiem Odrzywół. Czy IV-ligowiec pokona pierwszego rywala?

Czytaj więcej: Pilica rozpoczyna pucharowe granie

Ciekawe wyzwanie Grzywny

Do tej pory w Pilicy Białobrzegi wykonał solidną pracę. Godnie zastąpił na stanowisku trenera Bolesława Strzemińskiego. Mowa o Tomaszu Grzywnie, który chce poprowadzić swój zespół do sukcesu. Z pewnością jego podopieczni postarają się odegrać na piłkarskich boiskach pierwszoplanową rolę.

Czytaj więcej: Ciekawe wyzwanie Grzywny

Szlagier dla Pilicy

W środę, 14 sierpnia rozpoczął się nowy sezon w IV lidze. Powody do zadowolenia ma choćby Pilica Białobrzegi, która w Pionkach pokonała 3:1 miejscowy Proch. Dwa gole dla gości zdobył niezawodny napastnik, Michał Kucharczyk. Komplet punktów na inaugurację, to świetny prognostyk na przyszłość.

Czytaj więcej: Szlagier dla Pilicy

Pilica poszła za ciosem

Piłkarze Pilicy Białobrzegi przygotowują się do nowego sezonu. Podopieczni Tomasza Grzywny są obecnie w świetnej formie. W miniony weekend pokonali Huragan Wołomin aż 5:0. Przed drużyną jeszcze dwa mecze sparingowe. - Wszystko idzie w dobrym kierunku - podkreśla prezes Pilicy Białobrzegi, Jacek Kacprzak.

Czytaj więcej: Pilica poszła za ciosem

Pilica przegrała z Bronią

Piłkarze Pilicy Białobrzegi w sobotę, 20 lipca rozegrali pojedynek sparingowy z Bronią Radom. Podopieczni Tomasza Grzywny przegrali 1:5.

Czytaj więcej: Pilica przegrała z Bronią

Pilica nie próżnuje

Piłkarze Pilicy Białobrzegi solidnie trenują podczas okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Przed podopiecznymi Tomasza Grzywny pojedynek sparingowy z Bronią Radom.

Czytaj więcej: Pilica nie próżnuje

Przed Pilicą czas solidnej pracy

Już niebawem piłkarze Pilicy Białobrzegi rozpoczną przygotowania do nowego ligowego sezonu. Zespół poprowadzi nowy trener, Tomasz Grzywna. Z drużyny odszedł bardzo wartościowy zawodnik, Michał Janowski.

Czytaj więcej: Przed Pilicą czas solidnej pracy

Pilica pokazała charakter

Piłkarze Pilicy Białobrzegi bardzo udanie zakończyli zmagania w sezonie 2018-19. W swoim ostatnim meczu pokonali Energię Kozienice 3:1. Pilica pokazała charakter, ale we wcześniejszych pojedynkach straciła ważne punkty. Teraz z pewnością zrobi wiele, żeby solidnie przygotować się do nowych IV-ligowych konfrontacji.

Czytaj więcej: Pilica pokazała charakter

Dodatkowe informacje