Pilica przegrała z Bronią

Piłkarze Pilicy Białobrzegi w sobotę, 20 lipca rozegrali pojedynek sparingowy z Bronią Radom. Podopieczni Tomasza Grzywny przegrali 1:5.

Czytaj więcej: Pilica przegrała z Bronią

Pilica nie próżnuje

Piłkarze Pilicy Białobrzegi solidnie trenują podczas okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Przed podopiecznymi Tomasza Grzywny pojedynek sparingowy z Bronią Radom.

Czytaj więcej: Pilica nie próżnuje

Przed Pilicą czas solidnej pracy

Już niebawem piłkarze Pilicy Białobrzegi rozpoczną przygotowania do nowego ligowego sezonu. Zespół poprowadzi nowy trener, Tomasz Grzywna. Z drużyny odszedł bardzo wartościowy zawodnik, Michał Janowski.

Czytaj więcej: Przed Pilicą czas solidnej pracy

Pilica pokazała charakter

Piłkarze Pilicy Białobrzegi bardzo udanie zakończyli zmagania w sezonie 2018-19. W swoim ostatnim meczu pokonali Energię Kozienice 3:1. Pilica pokazała charakter, ale we wcześniejszych pojedynkach straciła ważne punkty. Teraz z pewnością zrobi wiele, żeby solidnie przygotować się do nowych IV-ligowych konfrontacji.

Czytaj więcej: Pilica pokazała charakter

Słaba forma Pilicy Białobrzegi

Piłkarze Pilicy Białobrzegi w rundzie wiosennej przeżywają trudne chwile. Na IV-ligowych boiskach nie zachwycają formą. W miniony weekend przegrali 5:6 z MKS Piaseczno. Czy podopieczni Bolesława Strzemińskiego przełamią się i zdobędą komplet punktów? W najbliższą sobotę konfrontacja z LKS Promna.

Czytaj więcej: Słaba forma Pilicy Białobrzegi

Chrzanowski w Pilicy

Lider grupy południowej IV ligi mazowieckiej postarał się o zakontraktowanie Jakuba Chrzanowskiego, który w przeszłości występował w I-ligowej Miedzi Legnica.

Czytaj więcej: Chrzanowski w Pilicy

Plan sparingów Pilicy

Pilica Białobrzegi zaplanowała sześć sparingów na zimowy okres przygotowawczy. Wśród przeciwników znajdują się drużyny od II ligi do radomskiej okręgówki.

Czytaj więcej: Plan sparingów Pilicy

Letnie plany Pilicy

Pilica zakończyła okres roztrenowania 15 czerwca. Podopieczni Mirosława Siary powrócą do zajęć 5 lipca. Kilka dni później białobrzeżanie zmierzą się w sparingu z Wilgą Garwolin.

Czytaj więcej: Letnie plany Pilicy

Świt bliżej utrzymania

W meczu inaugurującym 32 kolejkę III ligi łódzko-mazowieckiej Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 2:0 z Pilicą Białobrzegi po bramkach Pawła Broniszewskiego i Rafała Maciejewskiego.

Czytaj więcej: Świt bliżej utrzymania

Kamil Hernik: Nie jesteśmy załamani

Zachęcamy do przeczytania rozmowy z Kamilem Hernikiem, pomocnikiem Pilicy Białobrzegi.

Czytaj więcej: Kamil Hernik: Nie jesteśmy załamani

Dodatkowe informacje