Napastnik Mogielanki wzmocni Zamłynie?

Bardzo solidnie w czasie przygotowań do rundy wiosennej pracują piłkarze Zamłynia. Do tej pory rozegrali dwa pojedynki sparingowe. Co więcej, trener drużyny z radomskiej okręgówki przygląda się Patrykowi Szubińskiemu. Czy napastnik Mogielanki wzmocni szeregi ekipy Roberta Rogali?

Okres przygotowawczy do wiosennych zmagań, to czas ciężkiej pracy. Nie próżnuje radomskie Zamłynie. W meczach kontrolnych zmierzyło się z IV-ligowcami. Niestety przegrało te konfrontacje. Najpierw 1:6 z Oskarem Przysucha, a później 0:5 z Drogowcem Jedlińsk. Szkoleniowiec Zamłynia przekonuje, że jego podopieczni nie zaprezentowali się ze słabej strony. Gra nie wyglądała najgorzej. Bardzo ważne jest, że trener zespołu z Radomia przygląda się napastnikowi Mogielanki, Patrykowi Szubińskiemu. Ten ofensywny zawodnik zagrał we wspomnianych pojedynkach sparingowych. Rogala jego występ ocenia pozytywnie. Twierdzi, że Szubiński jest ambitnym piłkarzem.

Trzeba przyznać, że napastnik Mogielanki bardzo dobrze zaprezentował się w pierwszej części ligowego sezonu w radomskiej okręgówce. W barwach ekipy Sylwestra Sokoła dzielnie wspierał w podstawowym składzie choćby Pawła Jaworskiego. Szubiński zdobył kilka goli. Wykazał się ogromnym zaangażowaniem. Wydaje się, że na obecną chwilę trudno jest stwierdzić, czy zasili on szeregi Zamłynia. Trener drużyny z Mogielnicy nie kryje, że chciałby, żeby Szubiński nadal reprezentował barwy beniaminka z Mogielnicy.

 

Marcin KAŹMIERSKI

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje